Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több mint egy hónapja nem...

Több mint egy hónapja nem voltunk védőnőnél ez baj?

Figyelt kérdés

Lányom majdnem 10 hónapos, soha nem jött össze valamiért a látogatás, most jelenleg a nagy meleg miatt! Elég messze van a védőnő tőlünk!

Ti milyen idő közönként mentek hasonló korú babátokkal?


2013. jún. 18. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én fél éves kora után már nem vittem havonta. 9 hós kora körül vittem aztán 1 évesen van a státusz, majd 15 hósan oltás. ha nincs gond nem kell már annyiszor vinni.
2013. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Én úgy tudom havonta kell menni.Nekünk beírják az időpontot a kis könyv elejébe egy kis papírra.Nekünk havonta kell max 1 héttel később.
2013. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én védőnőhöz sosem mentem. neki kellett volna jönnie, de mindig volt kifogása. Párszor volt,3 hósan, aztán szeptemberben, meg idén januárban. "Nincs " ideje....
2013. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Kicsit megnyugodtam!

Nem szívesen viszem ki ebben a nagy melegben, pont úgy rendel, hogy a legnagyobb melegben! Nem akarom hogy baja legyen!

2013. jún. 18. 22:25
 5/11 Kerria ***** válasza:

Úgy emlékszem a hivatalos előírás ezzel kapcsolatosan hogy évente 6szor kell minimum megjelenni.


Ha rendes, kedves, normális a védőnő, hívd fel szerintem, és mond el, hogy most a nagy melegben nem fogsz elindulni a babával, de szívesen látod, ha esetleg ő eljön.

2013. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az első fél évben havonta kellett járnunk, azóta 6 hetente kell menni! 10,5 hónapos.
2013. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

En soha nem vittem vedonohoz. Elvileg neki kellene kijonnie az elso hat hetben hetente utana havonta. En osszesen haromszor lattam. Ha o nem er ra velunk foglalkozni akkor mi is elvagyunk nelkule.


Szoval szerintem az sem baj ha egyeltalan nem viszed. De ha szeretned vinni akkor is siman varhatsz par napot amig kellemesebb lesz az ido.

2013. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyémet fél évesen látta, utána az 1 éves státuszon voltunk. Közben kb 2x összefutottunk az utcán és egyszer hívott telefonon. Elég is volt. Van itthon centi, megmérem havonta, meg a súlyát is rendszeresen.
2013. jún. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, 11 hós a babám, volt, h aznap mikor mennünk kellett vna szakadt az eső v. beteg volt, felhívtam, bediktáltam a méreteit és kész! :)
2013. jún. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első hónapban hetente jött, most havonta. A státuszvizsgálatokon is ő van a gyerekorvos mellett. Külön hozzá még soha nem kellett vinnem.
2013. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!