Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hogy a melegtől...

Létezik hogy a melegtől ennyire nyűgös 5 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Reggel már aludt egyet,nem is olyan keveset,mint szokott,majd a következő alvásig csak sírt,bármit csináltam.adtam vizet,nem kellett,anyatejes de szopizni se szopizik..kínomban adtam neki egy cikk almát,amit hűtőbe tettem és becsomagoltam textilpelusba,viszont még nem is ismeri ezeket,mert nem kapott még mást..akkor locsolgattam,leszívtam az orrát,abból egy csomó fehér cumó jött ki de nem folyik neki,csak hallottam hogy nem szelel,így megpróbáltam,mértem lázat,nem lázas,(már a nurofennel szemezek).akkor mi ez?van ötletetek?foga lenne mert nagyon nyálas is,meg rág viszont dög meleg van,és ő téli?!köszönöm!
2013. jún. 19. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5hós fiam is nagyon nyügös ma,nehezen viseli ezt a meleget :(
2013. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kerria ***** válasza:
Bár az én lányom már másfél éves, még ő is nyűgös... tuti az idő, nekem is pocsék a közérzetem
2013. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a lányom is most tölti az 5. hónapot, és minden egyezik a te babáddal. Nem eszik, alszik, nyűgös.. Biztos a melegtől van... még az orrdugulás is megvan :D nem gondoltam volna, h másnál is így minden..

azt tanácsolta nekem ma a védőnő, hogy napközben is megfürdethetem a meleg miatt, az orrára meg a sóoldatos orrsprayt ajánlotta.

2013. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, felnőttnek is nehéz, betegnek, kisgyereknek, idősnek, kismamáknak még inkább. Hétvégére jobb lesz az idő. A fiam alapon érzékenyebb típus, ma meg nagyon rosszul kelt, nem tudtam visszaaltatni, kaját elutasítja, így a szirupos fájdalomcsillapítót sem fogadta el, ő fogzik is, úgyhogy fél Germicid C-t kapott. Ezt mondjuk csak végső esetben ajánlom, de használt. Előtte csak szenvedett, és semmi sem segített rajta.
2013. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gabszem ***** válasza:
ugyanúgy szenvednek tőle, mint mi, csak így tudják kifejezni. Nálunk már 30 fok van a panelban, ha megy a klima akkor is 28, de a gyerekszobába nem megy a hidegből, ott 30 fok van simán. Én többször lemosdatom őt (16 hós) langyos vízzel, de sajnos nem sokat ér.
2013. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Létezik bizony! 7 hónapos kisfiam ma szintén hisztis. Semmi nem jó, és egyértelmű a melegtől van. Én is bágyadt vagyok. Remélem már hamarosan véget érnek ezek a tikkasztó napok. Délután már a teraszon akarom kiskádban fürdetni, mert már nemtudom mit csináljak vele.
2013. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van.. Már nem tudom mit csináljak vele.. utolsó,én is azon gondolkoztam.. :) Lehet h ha kivinném,jobban lenne kicsit,de csak ha lehűlt kicsit az idő..
2013. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ,megnyugtató hogy nem vagyok egyedül...kitartást mindenkinek,jöjjön a lehűlés! most mikor felkelt,már jobb,most a járókában van,kibírta míg ettem egy keveset :) holnap azért ráhallóztatok,hátha..úgy nyugszom meg igazán,annyit megér!a nurofent meg mellőzöm amíg lehet,most ilyen kis ölbe baba lesz a hét végéig :)
2013. jún. 19. 13:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Ráhallóztatsz??? Az mi?


Az én lányom szerencsére nem nyűgösebb, mint máskor, ellenben a szokásos kétszer fél óra helyett 3-4-szer alszik 10-15 perceket.

2013. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

délután a fedett teraszon megfürdettem a kiskádjában, nagyon élvezte és legalább felfrissült egy kicsit. Próbáld ki, ha nyűgös lenne! Nekünk bevált! :)

2013. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!