Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik szintén lakásban...

Anyukák, akik szintén lakásban laktok, hogy telik a napotok pici babátokkal?

Figyelt kérdés
7 hónapos kisfiam nagyon szenved a melegtől, nemtudom már mit csináljak vele,már mindent próbáltam, játszunk, mosdatom, de semmi nem jó szegénykémnek. Van valami ötletetek?
2013. jún. 19. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nos, mi panelban, 4. emelten lakunk. Reggel becsukom az ablakokat, redőny lehúzva. Tudom, nem szeretik sokan, de van klíma a szobákban, a gyereket felöltöztetem, és nincs sokkal hidegebb, mint kint, de muszáj. A konyhában pl. nincs klíma, és fel lehet forrni, úgy is, ha éppen nem főzünk. Persze a gyerekre nem megy a klíma, és ha alszik, kicsit be is takarom.
2013. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi tegnap este hoztuk fel a lakásba a nagy álló-ventilátorunkat. Sokat segít. Reggel még viszonylag elviselhető az idő, mert nem a napos oldalon vagyunk, de délután már az erkélyünkre süt a nap.

Délelőtt kiülünk az erkélyünkre és játszunk valamit. A lakásban reluxával sötételünk.

2013. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi idős kisfiam van, mi vettünk egy medencet neki abba tettem bele az erkélyen napernyő meg ventilátor melett . Sokat adok neki innit . Igaziból nagyon nem tudtok mit csináni mi este felé egy jó nagyot setálunk
2013. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gabszem ***** válasza:
enyém 16 hós, 4. emeleti panelban lakunk mi is ,ráadásul a nap mindhárom szobát tűzi egész nap. Reluxák eltekerve, ablakok becsukva, van naproló az erkélyen. Hát ezek nem sokat érnek ilyenkor. Van klima a nappaliban, igy a nappaliban el lehet azért lenni, de a baba miatt nem lehet nagyon dúrván nyomni. Amúgy igy is 28 fok van, klima mellett, a gyerekszobában már 30 és oda nem megy a hidegből sajnos, mert a lakás legtávolabbi részén van. Hát ez van, tavaly is túléltük pedig akkor hetekig nagyon meleg volt, a gyerekszobában 32-33 fok volt és akkor még csak kb 4 hónapos volt szegény. Mi most reggel 9 körül sétálunk, addig megy itthon a klíma ezerrel, mikor alszik akkor megint megy a klima. Néha lemosdatom őt langyos vizzel. Máshogy nem tudok neki segíteni, alig eszik, inkább csak a könnyű kaják , joghurt, nasi, tej kell neki csak. Inni se akar rendesen sajnos.
2013. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"Anyukák, akik szintén lakásban laktok"


Miért hol laknánk ha nem lakásba?

2013. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gabszem ***** válasza:
a gyerekszobában ráadásul éjjel se tudom nyitni az ablakot, mert olyan iszonyú zaj van, mindenki az utcán beszélget késő este, buszok mennek, autók, kutyák ugatnak... stb, hogy tegnap is többször felébredt. ..
2013. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gabszem ***** válasza:
100%
kedves 5. válaszoló, nyilván arra gondolt hogy van aki a panelban aszalódik, van aki meg élvezi a hűvösebb kertesházat...
2013. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nekünk se terasz, se erkély, és egész délelőtt tűz a nap. Nálunk is a nappaliban van 28 fok, a másik szobában már csak olyan 30, de még az is kellemesebb, mint ott, ahol nem megy a klíma egyáltalán.
2013. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös válaszoló, azért kérdeztem így, mert nem csak lakásban él valaki, hanem családi házban, és még van pár hely. Meg igazából ha nem a kérdésre felelsz, akkor minek írsz?
2013. jún. 19. 13:24
 10/10 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a válaszokat és kitartást kívánok! Reméljük hétvégén kicsit felfrissülünk.
2013. jún. 19. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!