Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónap körüli babátokkal...

15 hónap körüli babátokkal miket szoktatok a lakásban játszani és mennyi az az idő amit csakis vele töltötök?

Figyelt kérdés
... úgy értem, hogy amikor nincsen mosogatás, főzés, pakolászás, mosás, stb., hanem csakis vele játszotok.
2010. okt. 11. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

2-3 óra plusz a séta és a vásárlás akkor is megy a beszélgetés meg az együttlét.


kuckót épitettünk szék és pléd v. A formájú ruhaszáritóra tettem egy plédet és abba rendezett be magának kuckót ott ette az uzsonnát - gyümölcs - és behurcolta a játékait.

lengőteke mint ügyeségi játék labdázás, lovacskázás,

2010. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Délután egy órácskát építőkockázunk, kocsit gurígatunk, énekelünk, furulyázunk, és kb ugyanennyit birkózik az apukájával.

Lakáson kívül délelőtt 1-2 óra séta vagy játszótér, ez időjárás és pocsolya-függő. Ezen kívül is mindig a közelünkben van, együtt végezzük a házimunkát, de ennyi a kimondottan csak játék.

2010. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
reggel együtt megyünk a boltba, aztán haza reggeli, majd 1-1,5 óra séta, vagy játszótér. Majd délután alvás után, megint 1-1,5 óra kint séta, vagy csak a kertben játszunk. Többi időt itthon töltjük.
2010. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Délelőtt olyan 2 óra: énekelünk, játszunk a játékaival, eszünk, stb.. Délután 4-től meg kisebb megszakításokkal folyamatosan 8-ig, fürdés és evés befejeztéig. Napi 2x1 órát alszik kb.
2010. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reggel ébredéstől reggeli utánig. Aztán én főzök, de jön velem, fedőket ütöget, vagy fakanállal kavargat egy edényben. Aztán ő megy építőkockázni, én meg elolvasom a leveleimet (ez kb. negyed óra) utána egy órát játszunk együtt, mikor mihez van kedve (vagy nekem). Tízórai után játszótér, majd haza ebédelni, alvás, addig én rendet csinálok, plusz magammal foglalkozom:D

Ha felébredt, utána játszunk kb. egy-másfél órát, majd megyünk csavarogni:)

Ha hazajön az apja, akkor ők is játszanak kb. egy óra hosszát. A többi idpt kénytelen egyedül tölteni a kicsi (ez kb. 1 óra naponta összesen)

2010. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!