Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szájpenész 6,5 hónapos fiúnál?

Szájpenész 6,5 hónapos fiúnál?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, hogy a kis nyelvén hátul vannak ilyen fehér valamik.Nem jönnek le csak úgy..bekentük Borax krémmel, vagy mivel.Van más teendőm?A cicimet is azonnal lefertőtlenítettem alkohollal, utána lemostam.Eddig előtte csak sima szappanos vízzel mostam le.

De mitől lehet ez?Most mindent a szájába vesz.Vagy azért mert most jött ki a foga?Vagy csak a meleg??

Hívjam a dokit?

Segítsetek kérlek, mert ilyenben nagyon esemény szűz vagyok.. :(



2013. jún. 19. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A Borax hatásos szokott lenni,ha rongypelussal vagy gézzel letörlöd neki! A cicidet is Boraxxal kendd be!

Ha nem múlik el neki pár napon belül akkor vidd el orvoshoz és felír neki valami erősebbet!

2013. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És szopi előtt kenjem be a cicimet?A nyelvét milyen gyakran törölgessem?Minden szoptatás előtt?Vagy ritkábban?Vagy gyakrabban?
2013. jún. 19. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! fiamnak 10 hónapos jött elő! Borax jó rá, napi 3szor töröltem át gézlappal, amire boraxot raktam, körbe az egész száját! És cumit, cumisüveget állandóan kifőztem, amíg teljesen elmúlt.
2013. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hála az égnek, a fiam se cumit, se cumisüveget nem használ, így csak mindig a cicimet kell fertőtleníteni..na meg a kis játékait.

2013. jún. 19. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!