Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szájpenész 2 hónapja nem...

Szájpenész 2 hónapja nem múlik el 3 hónapos babám szájából, valami ötlet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 21:22
 1/5 krisztivan ***** válasza:
Tudom hogy furcsán fog hangzani de egy hónap és már leteheted a babádat a földre izegni-mozogni.Onnantól kezdve elmúlik a szájpenész.Ha "kap"egy kis koszt attól elmúlik.Nálunk tényleg így volt ,én sem hittem a védőnőnek amikor mondta.De ,bejött.Addig pedig a rózsavizzel tudod kitörölni a száját.
2011. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rózsamézet tegyél gézlapra és azzal töröld át neki alaposan. El kell tőle múlnia!
2011. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 alaszka ***** válasza:
Borax-glicerines oldat, patikában tudják, gézlapot az ujjadra tekered, belemártod, határozott mozdulattal letörlöd, ahol látod a foltokat. Nekünk ettől 3 nap alatt elmúlt. Napi 2-3x csináltam neki.
2011. szept. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én törölgettem, súroltam, kentem a mellem, a cumit stb...mindent megtettem amit csak hallottam, olvastam, már anyukám hozott nekem olyan gyógyszertári készítményt amit receptre szoktak felírni (gyógyszertári asszisztens) de nem múlt el semmitől. Kb. 3 hónapos kora után mintha elfújták volna, eltűnt. Addigra erősödött meg annyira az immunrendszere, hogy legyőzte. Addig én hiába kenegettem, állítólag ha már bekerül a gyomorba akkor mindegy. Olyan 1 hónapos korában kezdődött egyébként.
2011. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Borax-glicerin mellé C-vitaminos ecsetelő. Amíg nem volt az ecsetelő, hiába kentem, hónapokig mindig visszatért a szájpenész. Így viszont másnapra elmúlt, és azóta se jött vissza.
2011. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!