Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap vettem babámnak csokolá...

Tegnap vettem babámnak csokoládés tejbegrízt hippes. Elolvastam a hátilját és tej 50%. Buzadara, cíz, glutént tartalmaz, cukor hozzáadásával, ez olyan szinte amit mi is csinálunk (majdnem).6-hos kortol van? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 09:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyugaton pár éve az orvosok azt ajánlják, hogy minden allergizáló anyagot akkor adjunk a babának, amikor még szopik, illetve az első évben, mert akkor jobban hozzá tud szokni a szervezete. (Szemben a magyar orvosokkal, akik sokszor még mindíg az "első évben glutént, tejet nem" véleményen vannak)


Igen, te is tudnál ilyet csinálni a különbség a hipp-nél ugye a "csak bio tehenek teje és bió búza...".

Ezért a bébikaják is ezen elvek alapján készülnek.

2009. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!