Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mar a gyereketek bölcsis,...

Ha mar a gyereketek bölcsis, ovis mit dolgoztok?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz bölcsis a kisfiam és fogalmam nincs mit dolgozzak.

Eladói szakmám van de az a baj azzal,hogy hetvégente is dolgozni kell.

A régi munkahelyemet szerettem,de 4hétvégéből max egyet voltam otthon ami most nem megoldható már hogy baba van a háznál.

Fogalmam nincs mit dolgozzak.

Gyárba 3műszakba biztos nem fogok elmenni,

Várom az ötleteket



2013. jún. 19. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok mérvadó, mert a szakmámban fogok dolgozni, mint előtte is.


Állítólag dm-ben lehet "családbarát módon" dolgozni, akár 4 órában is, műszakok mondjuk ott is vannak.

2013. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeptembertől megyek vissza dolgozni, akkor megy a kislányom oviba. Gazdaságis vagyok egy oktatási intézményben, szülés előtt is ott dolgoztam, én sem vagyok ebből a szempontból mérvadó :-)
2013. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legyél orvos!
2013. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én varrodában voltam müvezető. Pont mikor terhes lettem levettek 6 órába. Akkor nagyon dühitett de rá jöttem, hogy a gyedemen ez nem fog változtatni semmit és ha megyek vissza dolgozni, így pont jó lesz nekem. Jövő márciusban lesz 2 éves a kisfiam. De az álmom egy saját ruhajavitó üzlet. Most is csinálom itthol. Minen gépem meg is van hozzá.
2013. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anyács ***** válasza:
55%
Én állatorkórházban voltam asszisztens. 13,24,37 órákat dolgoztam. Jelenleg is dolgozom ott éjszakai ügyeletben, és ritkán nappal is. Ősztől lesz bölcsis a lányom, valszeg lesz a helyi dohányboltban egy helyem 6órában :)v Juhhhúúúú
2013. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó ne haragudj nem le pontozni akartalak rosszat nyomtam le veletlenül.
2013. jún. 20. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, mert a kérdező nem tud pontozni, csak a többi válaszadó... :)
2013. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!