Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis, ovis gyereketek ha...

Bölcsis, ovis gyereketek ha náthás lesz, azonnal otthon tartjátok?

Figyelt kérdés
Ha más tünet nincs, se láz, se levertség, stb.
2011. jan. 9. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, nekünk a bölcsiben annak idején azt mondták, hogy amíg nincs láza mindenképpen vigyük, hogy alakuljon ki az immunitása.
2011. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még itthon vagyok januárban szabin,így legtöbbször itthon tartottam(szeptembertől bölcsis),de így sem tudtam megelőzni a betegségeket,4x volt hörgő és 1x tüdőgyulladása:(

2011. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs láz és nem folyik az orra, mint a vízcsap akkor viszem. Ha nagyon folyik akkor marad mert muszáj szívni, különben fülére megy vagy az arcüregre.
2011. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nálunk is az van hogy nem folyik mint a csap, de azért párszor ki kell szívni vagy kifújja. Na majd meglátom milyen lesz az éjszaka, lehet hogy holnap maradunk és ha nem romlik kedden mehet. Amúgy hihetetlen, idén 2 napot volt össz-vissz bölcsiben és máris beteg. Ez nálatok is így megy?
2011. jan. 9. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak lázzal nem megy, amúgy igen. Nálunk a bölcsiben akkor is megy minden gyerek, ha kissé náthás (orrfolyós), vagy ha köhög és hallatszik, hogy válik a hurút. A gondozó néni sorra törli az orrokat, ha kell... Csak ha nagyon folyik, akkor marad otthon. A gyerekorvos is ezt tanácsolta legutóbb.
2011. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!