Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyuk! Milyen etetöszéketek van?

Anyuk! Milyen etetöszéketek van?

Figyelt kérdés
Most készülünk venni de nem tudom.milyen lenne.jó mivel első baba. Dönnthető,sima,levehető tálcás stb. Annyi féle van. Segítsetek;-) Milynetek van mennyibe kerül miért jó. Köszönöm

2013. jún. 19. 22:54
1 2
 1/20 Babeli Zurzavar ***** válasza:
76%
sima egyszeru ikea-s van, nagyon szereti a gyerkoc 7 honapos kora ot! elotte vagy az olemben vagy az autosulesben etettem. volt dontheto, hipiszupi is, nem szerette...
2013. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

szuper stabil,és a többi kritériumnak is megfelel(dönthető,levehető tálca,könnyen tisztítható..)

[link]

2013. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van.Könnyű tisztítani,öv van rajta,nem dönthető,de már ült mikor vettük,előtte pihenőszéke volt.Tálca levehető,ha már nem kell,így befér az asztal alá is.

Nagyon szeretem és hamar kihozták.Egyébként innen rendeltem.

2013. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

legolcsóbb ikeás...nagyon szeretjük:)

Már 2,5 éves,de még mindig abból eszik,pedig a fél éves öcsi is pályázik már rá:)

2013. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

[link]


ilyenünk van, nagyon szeretjük,és később jó lesz asztalnak plusz széknek neki! :)

2013. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekünk is a legolcsóbb IKEA-s van, kislányom 7 hónapos volt, amikor használni kezdtük. Már 2 éves, de még mindig abban eszik.
2013. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekünk bloom fresco van nagyon szerejük.
2013. jún. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez nagyon bevált!


A fa etetőszéket nem szerettem, nem lehetett az asztalhoz húzni, később mint kis asztal kis szék sem a leg kényelmesebb, nem lehet az asztal alá tolni a széket.


Volt nem levehető tálcás székünk a Maminál, abba 1,5 évesen nem fért bele a gyerek, nem tudtam bele rakni, nem lehetett eléggé kihúzni a tálcát, hogy beférjen, a lába között nem volt leesésgátló gátló, mindig ki akart csúszni lent a gyerek.

2013. jún. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2013. jún. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]


Stabil, masszív szék, és nekem fontos volt, hogy önthető legyen. Ennek 3 fokozatban dönthető a háttámlája.

2013. jún. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!