Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fajta pelus 3-as...

Melyik fajta pelus 3-as mérete a legnagyobb?

Figyelt kérdés

Kislányom egy húsgombóc, 65 centi és 7 kilós. Eddig SleepandPlay pelust használtunk, de nagyon szorítja a kis combját. Most vettem Huggies hármast, az pont jó, nem szorít, de kész anyagi csőd.

A 4es szerintem még túl nagy lenne akármelyikből. Mit ajánlotok?

És a fehér csomagolású Pampers meg mitől olyan drága? Mit tud, amit a többi nem?


2009. okt. 12. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A Bellának nagyobb a 3-a mint a pampers-nek. De a sima pampers is nagyobb mint a sleep and play. Én pampers-t használok, mert az összes többi amit próbáltam, az nem jött be. Piros lett a babám popsija és kiütéses a többitől. Ja, és a pampers mellé nem kell semmilyen krémet, hintőport, stb. használni, teljesen rendben van a babám bőre. Ha még a krémek árát is hozzáadom az olcsó pelenka árához akkor máris nem is olyan olcsók.


Érdemes megnézzni kisebb bababoltokat, mert vannak olyan helyek, ahol árulnak olcsó (35 Ft/db körüli áron) pelenkákat amik vetekszenek a pamperssel.

2009. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Libero 3-sa is nagyobb a Pampersnél.
2009. okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2009. okt. 15. 10:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi huggies-t használunk és szerintem az a legnagyobb "3"
2009. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A lila Tescos is nagyobb, mint a Pampers.

Jó pelus!

Csak a sima fehér-kék tescos a szar!

2009. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia, a lanyom 69 cm es 7750 g, es mi a dm sajatmarkas Babylove 3-ast hordjuk, szerintem a dm a Pampersröl masolja, ugyanolyan vastag es ugyanolyan gumis az oldalragaszto.
2009. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi Huggies után cseréltünk DM Baby Love-ra. Pont az ára miatt. 3-as 4-9 kg-ig való, 4-es 7-18 kg-ig. Még 7 kg előtt cseréltem 4-re, és nem történtek balesetek. Szerintem nyugodtan cserélhetsz nagyobbra is. Egy próbát megér, vannak kis csomagolású kiszerelései is ha véletlenül nem válna be.
2009. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd a 4-es méretet most már! Jó lesz az, hidd el, ha 7 kilós "vastagcombú" a babád!
2009. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Kipróbálom a 4est, a huggies nem jó, mert bár nem szorít, de kijön belőle a pisiszag. Szegény babám egész nap pisiszagú.
2009. okt. 15. 14:23
 10/13 anonim ***** válasza:

14:21 vagyok, nekem is pisiszagú lett a babám a huggiestól, a pamperstől és a dm-estől is! Nekünk csak a libero jó!

Babám 6,5 kilós kora óta használjuk a 4-es méretet! Próbáld ki, tuti az lesz a jó méret!

2009. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!