Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 7 hónapos babámnak még...

Lassan 7 hónapos babámnak még mindig elég nagy a kutacsa, ez baj?

Figyelt kérdés

mindig mondja a doki, hogy adjam a vigantolt,az se baj, ha véletlen 2 csepp megy.Adom is,de még mindig vagy 3 ujjnyi a kutacsa...

Amúgy korábban született, a 36.héten és sokáig akkora kutacsa volt, hogy a homloka tetejéig ért.


2013. jún. 20. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is sokáig nagy volt a kutacsa, pedig ő időben született. 13 hónapos volt, mire teljesen benőtt neki. a tied még bőven időben van, mire kell, neki is össze fog nőni.
2013. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapos a fiam,de még mindig fél ujjnyira nyitva van a kutacsa. Azt mondta az orvos,hogy 2 éves korig kell benőnie. Én is aggódtam,mert a gasztrós doki meg azt mondta,hogy 1 évesen be kellett volna nőnie és 2 cseppre emelte az adagot.
2013. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,nem 6 hó,hanem 16 hó :)
2013. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi nektek:)igazából nem riogat az orvos, csak első fiamnak ilyenkor már szépen ment össze,a picinek meg még olyan nagy:(Remélem elkezd neki is "bezáródni"
2013. jún. 20. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is 1 évesen még két ujjbegynyi volt.

Állandóan paráztam rajta, 18 hós kora helyett csak 25 hós korára forr be.

Mondjuk nekem a doki mindig azt mondta, ez sokkal gyakoribb és sokkal kevésbé veszélyes, mintha túl hamar (mondjuk 5 hónaposan) csontosodna be.

2013. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi!

Miért veszélyes ha hamar csontosodik be?

2013. jún. 21. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!