Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes babámnak már csak 1...

11 hetes babámnak már csak 1 ujjnyi az első kutacsa, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A védőnőm azt mondta, hogy nagyon gyorsan nő össze, holnap megmutatom dokinak,volt már valakinek így?
2012. jún. 7. 05:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányom kutacsa már születésétől kezdve 1 ujjnyi volt. Más okok miatt menni kellett agyi uh-ra, valamint koponya röntgenre, az uh-n jól megijesztettek emiatt, viszont a röntgen alapján nincs semmi baj a csontosodással. A gyermekorvos annyit mondott rá mikor megemlítettem, hogy tanácsadásokon mindig megmérjük majd a fejkörfogatot. Mesélte, hogy volt már olyan babája, akinek teljesen össze volt nőve, de nem lett semmi baj. Kislányom feje is nő rendesen. Bízom benne, hogy nálatok is minden rendben van és lesz. :)
2012. jún. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 1 ujjnyival született.
2012. jún. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kerria ***** válasza:

Nekem anno azt mondta a doki, hogy ez folyamatosan változik, ahogy a feje nő. Tehát egy ideig lehet csak 1 ujjnyi, következőnél meg inkább 2 ujjnyi. Nálunk legalábbis így változott.


Én attól ijedtem meg, hogy először 1 ujjnyi volt, majd 2 lett, ekkor kérdeztem meg a dokit. Erre a már írt dolgot válaszolta.


Ne aggódj, biztos nincs baj! Azért írd majd meg, mit mondott a doki, kíváncsi vagyok!

2012. jún. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben, megírom :)
2012. jún. 7. 07:06
 5/5 A kérdező kommentje:

a doki csökkentette a D vitamint, minden másnap kell csak adni.

mérni kell a fejkörfogatát, ha nő akkor minden ok.

ennyit mondott

2012. jún. 9. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!