Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kislányom nyakán és...

7 hónapos kislányom nyakán és még néhány helyen pár db apró piros pötty jelent meg? A melegtől lehet?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ellene?
2013. jún. 21. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Tuti a melegtől. Hintőpor, szellős pamut ruha, gyakori zuhany.
2013. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Én hintőporozom, mert az egy évesem sajnos vakarja is veszettül. És próbálom gyakran fürdetni, meg vízpermetet fújni rá napközben.

2013. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen pöttyök rajtam is kijönnek, bár nekem a legkevesebb napsütés+meleg elég, minden tavasszal 2-3 napig tiszta piros pötty az arcom meg a mellkasom... elmúlik magától (nekem)
2013. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én 7 hósom válla is tiszta pötty:((

a melegtől van....

2013. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kicsit megnyugodtam,hogy nem komolyabb.
2013. jún. 21. 15:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, meleg kiütésnek hívják. Gyakoribb fürdés, hintőporozás, mértékkel. Majd magától elmúlik, az izzadástól jön ki. Az enyémnek most másfél évesen is van, tavaly végig volt az egész testén, főleg a pelus alatt. Brutál volt.
2013. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az enyémnek is brutál kinézetű lett szegénynek tegnapra! Beszereztem nedves hintőport, és mára már láthatóan sokkal szebb neki! Én inkább nem vártam meg, hogy szó szerint az egész kis teste vörös legyen, inkább teszek ellene, mint várjam, hogy ha majd nem lesz ilyen meleg elmúlik magától. Ha nem szeretnéd, hogy szenvedjen a babád ezzel, akkor tanácsolom a nedves hintőport, tényleg használ és segít.

9 hónapos baba anyukája

2013. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az a nedve hintőpor?
2013. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok: folyékony hintőpor a rendes neve.

[link]

2013. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!