Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néhány napja pici piros...

Néhány napja pici piros pöttyök jelentek meg a babám (5 hetes) arcán, fején. Nem hiszem, hogy tejkiütés, mert ezek mindig akkor jönnek ki és pirosodnak be, amikor nagyon meleg van. Kell kezelni valamivel?

Figyelt kérdés
Szegénykémnek ilyenkor teljesen tele van az arca és a feje kétoldalt...
2008. júl. 29. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez meleg kiütés. Nem muszály vele csinálni semmit, mert egy idő után magától is elmúlik, de én szoktam neki adni babavízben egy fél Calcimuscot. Azt már újszülött kortól kaphatja. Én csak akkor adok ha több napig nagy a forróság és egyre több a meleg kiütés. Ilyen még csak egyszer volt, de a doktornő mondta, hogy nyugodtan lehet adni neki nem árt. 3 hónapos kislány anyukája
2008. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugottan hitőporral beszorhatod.
2008. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

LEHET, HOGY A TÁPSZERTŐL VAGY AZ ANYATEJTŐL VAN. MI 4 HETESEK VAGYUINK ÉS CSAK AZ ARCOCSKÁJÁN ILL A NYAKÁN VANNAK KIÜTÉSEK AMIK NEHEZEN MÚLNAK SŐT MEGÚJÚLNAK. MAJD BEÁLL A SZERVEZETE.

A MELEGKIÜTÉS VISZONT LEVEGŐ HATÁSÁRA ELMÚLIK VAGY HALVÁNYUL SZINTE AZONNAL.

2008. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!