Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesten 6 hónapos babához...

Budapesten 6 hónapos babához heti egy alkalomra (fél nap) tudtok ajánlani megbízható, szakképzett bébiszittert?

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem ne csak a szakképesítésre támaszkodj. :)

Nekem semmi szakképesítésem nincs, viszont a hátam mögött van sok-sok éves tapasztalat, meg két külföldi aupairkedés. Inkább referenciákat kérj, érdeklődj utána a családoknál, hogy milyen munkát végzett a bébiszitter.

Voltam olyan családnál, ahol egy két éves gyerekre vigyáztam Angliában, és el nem tudom képzelni, mit művelhetett vele születése óta az előző képzett bébiszitter, de nagyon súlyosan sérült a lelke. És mondanom sem kell, egy diáklányt olcsóbban tudsz fogadni, és dupla annyi odafigyeléssel és gondoskodással fog a pici babádra figyelni.

2013. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2013. jún. 24. 07:46
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem is fontos a referencia

több éve dolgozom családoknál megfelelő szakvégzettséggel és referenciával kedvező áron

Üdv egy Budapesti Bébiszitter

2013. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!