Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gumipapucs, gumiklumpa,...

Gumipapucs, gumiklumpa, habpapucs?

Figyelt kérdés

Járni tudó 13 hónaposnak víz közelébe szeretném.Hol kapható?Kínaiban van?Ti hol vettétek és mennyiért?(20-21-es méret)

Köszi! :)


2013. jún. 23. 13:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Kedves utolsó. Áruld már el mi a lósz@rnak 6 ezer forintos papucs strandra egy ekkora gyereknek, amit ráadásul 1-2 hónap alatt kinő? Mint írta a kérdező, nem egész napos használatra kell! Arra igen, én is meg veszem a minőséget! De egy strandra? Már te se tudod mire költsd a pénzed!

Kínaiban 1000 forint. Tökéletesen megfelel a célnak! Nekünk a 21-es méret, 2 hétig tartott, olyan gyorsan nőtt a lába!

2013. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 11-es! Megláttam a Brendonban tavaly egy Micimackós Crocs-ot,megtetszett,és megvettem,szerencsére nem zavart bele a költségvetésünkbe az,hogy 9000Ft volt.Mivel bevált,idén többet is költöttünk a kisfiam strandpapucsára. Most akkor menjek és ássam el magam?
2013. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%
Ha egész nyáron hordta, gondolom nem 20-as lábra vetted. Az én fiamnak, ezen a nyáron már a 2-ik papucsa. Nem azért mert tönkre ment, hanem mert kinőtte, pedig 1 számmal nagyobbat vettem! Ha meg ekkora gyerekre, ilyen drága papucsot veszel, az már csak nagyzási hóbort "nézzétek emberek, nekem mindenre futja!" Ne ásd el magad. Mindig is voltak és lesznek is ilyen emberek mint te. Unalmas lenne a világ ha egyformák lennénk. Én is sok mindent veszek a gyereknek, mindennapi használatra megveszem a nike, adidas, vagy puma cipőt, ruhát, éppen melyik tetszik. De ilyen felesleges, drága dolgokra sajnálom a pénzt. A különbözetből inkább megveszem neki a vízipuskát, strandlabdát meg az úszógumit. Ez van nem vagyunk egyformák!
2013. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen,azt elfelejtettem írni,hogy 21-22-es volt a papucsa,nyilván ezért tartott ki egész nyáron. Nekünk bevált,ezért ajánlottam a kérdezőnek,de kapott bőven másoktól is tippet,úgyhogy tud válogatni.
2013. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!