Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez melegkiütés, vagy valami...

Ez melegkiütés, vagy valami más? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]

Nem vagyok benne biztos,hogy az. Igaz,nagyon kiütötte az elmúlt pár nap,de a nyaka,háta is tele volt,viszont azoknak 2 napja nyoma sincs,a pocijáról viszont nem akar múlni ez a valami.


2013. jún. 23. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, melegkiütés:) Nekem 3 gyerekem van és mind ilyen:)
2013. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kislányomnak is ilyen van a nyakán meg a mellkasán! Ez melegkiütés.
2013. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is így néz ki, és neki sem akar elmúlni a hasáról. Megmutattam az orvosnak, azt mondta, hogy a melegtől van.
2013. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szintén zenész...nálunk ugyanez a helyzet. Ne aggódj majd elmúlik. :) Én hintőporozom a hajlatokat h legalább azok szárazok legyenek és kicsit dörzsölök a mellkasára is. :) Próbáld meg.
2013. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most olyan hülyének érzem magam... De sebaj,inkább megkérdezem,mintsem hogy aggódjak. Nem voltam benne biztos,most kezdtem adni neki joghurtot,sajtot,féltem,hogy talán az. Hintőporozom szorgalmasan,de nem sokat ér. Inkább többször letusolom napközben,bár nálunk már tegnap sem,ma meg végképp nem volt hőség.
2013. jún. 23. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam nyakán, karjain és hasán is ilyen van, de csak a kánikula óta. Jövő héten el fog múlni :) Legalábbis remélem...
2013. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most a lányom nagyon nyáladzik a fogáról és a szája körbe ugyanígy ki van pattogva. De am ezt jobban a meleg csinálja,

és amiatt h ezt megkérdezted ne érezd magad rosszul. Értelmes kérdések kategóriában vagy bőven. Tudnék jobbat mutatni. :D

2013. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az én fiam egész teste tele van,elég durva

ugyanígy néz ki,ez bizony melegkiütés

2013. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyanazon morfondíroztam, mint a Kérdező. A napokban evett először joghurtot (igaz sajtot régebb óta kap) és én is bizonytalan voltam abban, hogy a vállain lévő totál ugyanilyen pöttyök tuti a melegtől vannak-e. Szerencsére ma jártunk anyukámnál, aki megnyugtatott, hogy ez tuti a meleg miatt van. :)
2013. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!