Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom tele van piros...

A lányom tele van piros kiütésekkel! Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Sejtem,hogy ez a melegtől van! De lehet ellene tenni valamit? Félek,hogy kisebesedik! Tele van a nyaka,fejecskéje meg a füle is! Kenhetem neki valamivel?

2013. jún. 20. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sima vízzel mosd és ha teheted szellőztesd neki, tehát ne adj rá bodyt. Ennyi, azt hiszem. Kenéstől nem múlnak el.
2013. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem vagyok benne biztos(már két éve volt),de mintha fenistil cseppet kaptunk volna a meleg kiütésre,de inkább kérdezd meg a dokit,nem akarok hülyeséget mondani...
2013. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mosdatom sokat egy nap hátha segít de mára már nagyon csúny! Akkor mekérdezem a dokit de nem hiszem,hogy van rá bármi is! De megpróbálom! Köszi!
2013. jún. 20. 14:45
 4/11 anonim ***** válasza:
hintöpor és jol szellőző lehetőleg pamut ruha
2013. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hintöpor csodákra képes nem kell gyógyzser ezért
2013. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs rajta ruha! A hintőpor nem zárja el a pólusokat akkor most az használható?
2013. jún. 20. 14:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Folyékony hintőpor a Frezyderm-től.Még én se próbáltam, próbálom beszerezni - tegnap hallottam, hogy ez jó az ilyen foltokra. Sajnos a 9 hónaposom nyaka-háta is egyre rondább napról napra.
2013. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gabszem ***** válasza:
ugyanez nálunk is. 16 hós kislány, a haja alatt a nyakán, füle mögött tele van és viszket is neki, sokat mosdatom, reggel hintőporoztam, de mára sokkal csúnyább neki. aza a baj hogy a hajgumit kiszedi rögtön
2013. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gabszem ***** válasza:
ja én egyébként ma kipróbáltam, hgoy vékonyan bekentem a nyakát sudocrem-el mert nagyon-nagyon csúnya volt és már kivakarta, és 10 perc múlva sokkal halványabb lett neki.
2013. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az én lányomnak vágva van a hajacskáj tehát neki még az sem ér a nyakára! Mégis ilyen!
2013. jún. 20. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!