Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Idén hová mentek nyaralni és...

Idén hová mentek nyaralni és mekkora gyerekekkel?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:

1 hét Balaton,az akkor 7 hós babánkkal.

Illetve több hosszú hétvégét is tervezünk,ilyen wellness bababarát szállodákba.Külfödre is szivesen mentünk volna,de még nem merjük bevállalni a picivel.Majd jövőre. :)

2013. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Horvátországba 4 hónapos gyermekünkkel.
2013. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

5nap wellnes a Kolping Hotelben és 1 hét nyaralás saját nyaralóban a Balatonon.

Most 8,5 hós, és majd 10 hós babával.

2013. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mar voltunk 11 honapossal Olaszorszagban 9 napot es 13 honapossal megyunk meg 4 napot Horvatorszagba.
2013. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9 hónapossal sátrazunk a Magyar Szigeten, majd augusztusban pár napra lemegyünk a Balatonra egy panzióba.
2013. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Hogy oldjátok meg a sátrazást ilyen picivel? Utazóágy, sok holmi, szúnyogriasztó, stb.?
2013. jún. 23. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Utazóágy nincs, de a kisasszony amúgy sem szereti a kiságyát alvásra használni. :D Velünk alszik, így a sátorban is mellettünk lesz. Van egy jó vastag felfújható matrac, ami pont a sátor aljába fér, nem tud legurulni róla, matrac alá teszünk még plédet, hogy meleg legyen alulról. Van feltölthető lámpa, amivel tudunk világítani. Visszük a kádját, abban tud fürdeni rendese (nyilván melegvíz-vételi lehetőség lesz. Viszünk vízforralót (áram is lesz), tudunk neki vizet forralni inni, meg kaját melegíteni. Valószínűleg azt a pár napot babakaján fogja "átvészelni", ott nem fogok tudni neki pepecselni egyébbel. :) A sátor ajtaján van szúnyoghálós "ajtó", azon kívül nem készülünk külön szúnyoghálóval. Ruhát viszek neki mindenfélét, hogy tudjam variálni az időjárás függvényében. Igazából abban vagyok bizonytalan, hogy éjszaka mennyire fog lehűlni a levegő, még nem tudom, hogy mennyi rucit kell ráadjak éjszakára a hálózsák alá, de ez majd kiderül. :) Remélem tetszeni fog a lányunknak, mi már nagyon várjuk.
2013. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sátrazós hozzászóló!


Szerintem sok réteg ruhával készülj, mi tavaly augusztusban voltunk sátrazni, rajtam melegítő és 3!!!! pléd volt, és így is fáztam :S Nappal pedig 35 fok volt és sose gondoltam volna. Elárulom, az első és egyben utolsó sátrazásunk volt :D

2013. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mi nagy sátrazósok voltunk a gyerekek előtt, néhányszor velük is voltunk már. Most 3,5 és 5 évesek, a tapasztalatom pedig az ,hogy akkor jó igazán sátrazni velük, ha vagy párhónapos prücskök, vagy néhányéves okos "nagyok". A köztes időszak nagyon macerás...

idén nem jön össze a sátrazás nekünk, mert tavaly le kellett selejtezni a sátrunkat és most nem tudunk erre költeni ... különben mennénk. Jó buil :)


Idén rokonok kertes házára vigyázunk egy hétig (mi panellakók vagyunk sajna), meg néhány strandolás, kirándulás, semmi extra (nagyon gázul áll a költségvetésünk :Z)

2013. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Most nálunk is recesszió van, 1 hét Balaton 2 gyerekkel. Imádják a vizet:)

Kedves sátrazós! Rengeteg ruhát és takarót vigyél, sok sikert! Én régebben jártam, de most már nem vállalnám be gyerek nélkül se...:)

2013. jún. 24. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!