Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kicsi gyerekkel/gyerekekkel...

Kicsi gyerekkel/gyerekekkel nyaralni horvátországba?

Figyelt kérdés
1 és 5 évesek.Mehetünk három személyes apartmanba?A kicsit is "személynek"veszik?olyan irjon aki volt kint és tudja..
2011. máj. 16. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Legtöbb helyen személynek veszik sajnos. De ha magán embertől bérlitek a helyet akkor lehet alkudni is, tesóméknak sikerült is mert velük mentem el. Amúgy ha elfogadsz egy tanácsot érdemes szandált vagy fürdő cipőt venni mert a tengerbe rengeteg a tengeri sün és az éles szikla, én nagy kemény legénynek képzeltem magam és csúnyán meg sérült a lábam 3 hét betegállomány nyaralás után.... lábra nem bírtam állni.
2011. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi voltunk kint a Krk szigeten. :) Anno voltak a gyerekek 2 és 4. :) Azthiszem gyerekkedvezményt kaptak a gyerekek, mert csak 1 éves korig volt ingyenes ott. Ment minden, Szerintem elmehettek 3 személyes apartmanba, anno.. (jó rég. :D) 2005-ben, mi is apartmanban voltunk, és eléggé tágas volt. (Nem tudom hova mentek, de szerintem hasonló) Egyébként a tengerbe mindenképpen, tengercipő (vagy hogy hívják). :) És eléggé kellemes, csak kár a kavics.. :) De nagyon szép. :) Más érdekel még? :)
2011. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

juj az nem jó:(

strandon kivül amugyis mindenbe csak papuccal megyünk:)

igen en is ugy látom hogy személynek fogják venni,belföldön nem igy van..

magánembertől lesz ugyh majd alkudozunk mi is

2011. máj. 16. 17:52
 4/5 A kérdező kommentje:

2.!:)

más nem ..a kicsi 1éves ,1szobás az apartman de van 1franciaágy+1 kihuzhatós kanapé..szóval bőven elférnénk.kérdés hogy belemegy vagy sem a tulaj..

5euró a különbség napi szinten a 3 és a 4személyes közt,1 hétnél már nem kevés

2011. máj. 16. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális helyen 1 évest nem számolják,
2011. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!