Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit egyen reggelire a 13...

Mit egyen reggelire a 13 honapos babám? Mert ha tejitalt iszik (240ml) akkor nem kell neki kenyér és utánna csak ebédet kér, vagy kap kenyeret valamivel ésakkor jo ha 100 -150ml tejitalt iszik de akkor nincs mega napi 500ml, ti mit adtok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam reggel 7 körül iszik tejitalt,200 ml-t,utána 9-ig visszaalszik,akkor adok neki kenyeret sajttal,májkrémmel,sonkával,krinolinnal(nem egyszerre mindezt,ezek mennek nálunk,váltakozva).11-12 óra között eszik gyümölcsöt,keksszel,gabonával.Ő csak 3 körül ebédel.Uzsonna pici puding,joghurt.Vacsora 7 körül van,ez változó,hogy mit kíván.Lehet főtt kaja,imádja a bundáskenyeret,tejberizst/grízt.

Lefekvésnél issza meg megint a 200 ml tejcsijét.

Nálunk így néz ki.

2009. okt. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az én 13 hónapos babám fél 10 körül reggelizik, 200 ml tápszert és utána már csak ebéd van, 12.30-13.00 körül.

ebbe már nem fér bele sajnos tízórai.

én nem vettem még észre, hogy ez így nem lenne jó.

ha kenyeret adnék neki, azzal nem lakna úgy jól, mint tápszerrel, mert abból csak csipegetne, és nem is olyan tápláló.

2009. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én reggelire tejpépet adok a babának már régóta.

Most 15 hónapos

2009. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!