Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már nem dőlnek vízszintig...

Ha már nem dőlnek vízszintig a fák, csak "simán" ramaty idő van (eső, hideg, kis szél), levihetem a 2.5 hónapos lányomat?

Figyelt kérdés
Tudom,millió olyen kérdés volt már ma,de egyszerűen nem tudom,mit tegyek.Amíg nagyon fújt,úgy voltam vele,maradunk.Pláne,hogy jóformán mindenki azt írta,hogy maradnak.De már nem fúj nagyon.Anyum szerint vigyem le,csak bugyoláljam be jól.De ő bevállalós:)
2009. okt. 13. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi lent voltunk délelőtt. 7 hónapos babámmal. Rátettem az esővédőt a kocsira, így nem fújta ki a gyereket a szél.
2009. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk Szfváron nagyon fúj a szél, majdnem elvitte gyerekestül a kocsit. Én bundazsákba raktam a fiamat, alatta csak 1 réteg ruha volt. Pelussal takartam az arcát és már aludt is.

2 hónapos kisbaba anyukája

2009. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Ha taknyos az idő taknyos lesz a gyerek is". Szerintem még túl pici ahoz, hogy ilyen időben levidd. Ha van erkély ami fedett esetleg bugyoláld be tedd a babkocsiba és tedd ki, de az is megoldás ha bebugyolálod és rányitod az ablakot.Én a hat hónapos lányomat nem viszem ki ilyen ramaty időben, de embere válogatja.
2009. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ha fedett helyre ki tudtok menni akkor vidd ki,mert szüksége van a friss levegőre. Téliesen fel kell öltöztetni.
2009. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én igazán a hóban-fagyban is sétálós anyukák közé tartozok, de esőben és szélben sose vittem ki a kislányomat.

Inkább csak jól szellőztess ki nála, vagy ilyesmi, de inkább ne vidd ki, ő még nagyon kicsi.


Mi ma nem sétálunk, mondjuk itt Debrecenbe, még mindig fadöntögető szél van, és zuhog az eső.

A kislányom meg édesdeden alszik a kiságyában már 13.15 óta :)


1 éves kislány anyukája

2009. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vinném le.
2009. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az előbb nyitottam rá az ablakot, úgy bebugyoláltam, hogy ki sem látszódott, de akkora szél volt, hogy majdnem engem húzott ki a szél:-) Ebből elég volt 5 perc és vissza csuktam. Kihűlt az egész szoba. Nem kell erőltetni.

Kibírjuk ezt a napot itt bent. Amúgy 1-2 óránként a nappaliban megbuktatom az ablakot, hogy azért szellőztessek, szerintem mára ennyi elég is.

2009. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!