Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babátok mennyire...

Egy éves babátok mennyire darabosat tud megenni?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam kb. úgy tudja megenni a főzit, ha villával szétnyomkodom. 6 foga van. Kellene már darabosabbat is ennie? (pékárúból eszik falatkákat)
2009. okt. 14. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Kislányom 11,5 hós, 5 foggal "rendelkezik", ugyanígy eszik és hozzáértők szerint (szerintem is) ez így teljesen rendben is van.

Sok babáról hallottam, aki ennyi idősen nem hajlandó egyáltalán enni darabosat.

Babapiskótát, kiflit, kernyérhéjat szokott rágni?

Nálunk ezek nagyban hozzájárultak ahhoz, hogy egyen darabosat.

2009. okt. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem ez babafüggő.Van olyan ismerősöm akinek a kisfia másfél évesen csak és kizárólag a teljesen pépes hamit eszi csak meg, pedig már van foga.

A lányom 13 hónapos ő már rendesen eszik minden darabos kaját(7 foga van),pékárú,kenyér főzelék szóval mindent.

2009. okt. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

kisfiam 10 honapos, 1-2 héttel ezelőttig mindent turmixolni kellett, a legkisebb darabkától is öklendezett, kiköpte. egyik napról a másikra döntött úgy, hogy nem eszi meg a pépeset többé (csak gyümiből), már csak falatkákat fogad el, imádja elnyammogni, igaz, hogy így 3-szor annyi ideig tart egy etetés, de nem bánom. szerintem meg kell rá érnie. ja és a fiamnak 1 foga van, az is 2 napja.:)

2009. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!