Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan ült meg stabila...

Hány hónaposan ült meg stabilan a babátok?

Figyelt kérdés
nem arra gondolok,amikor felült,hanem amikor még csak megült..
2011. nov. 2. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Stabilan 8 hónaposan ült.

Előtte nem igazán ült sehogy sem. Egyik nap felült és megült.

2011. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7 hónaposan támaszkodva ült, stabilan 8 hónapos korában ült.
2011. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6 hónaposan. Már napok óta kutyázott, mindenki azt jósolta, 1-2 hét és elkezd mászni, de helyette leült. 1-2 napig támaszkodott, de gyorsan elhagyta. Azóta nagyon stabilan üldögél.
2011. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

6 hónaposan. Most 8 hónapos épp: mászik, ül, állva bútorok mellett sétál.

Dévényes járt hozzá, szerintem azért ennyire gyors a fejlődése.

2011. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. ekkor stabilan ült már.
2011. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7 hónaposan felült, pár napig támaszkodott, aztán támaszkodás nélkül is ült. Előtte nem ültettük.
2011. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nem emlékszem pontosan, de talán 6 hónaposan már ült, és 7- hóra már stabilan.

Úgy nézem, ez az átlag...

2011. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A fiam 5,5 hónaposan már stabilan ült. 5 hónaposan ült fel magától, úgy kb 2 hétig még támaszkodva, de azóta stabilan ül.

A lányom 6 hónaposan már ült, ha nagy ritkán ültettük, magától 8 hónaposan ült fel.

2011. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

6 es fel honapos koraban ult fel egyedul (pont most nezegettem a regebbi kepeket, onnan tudom datum alapjan, mert sikerult is lefotozni) es mar stabilan ult, utana mar nem is volt hajlando fekudni. De ra ket hetre fel is allt, annyira belejott.


Viszont azt nem tudom neked megmondani, hogy elotte ult volna-e stabilan, mert nem ultettem fel soha.

2011. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Most 8 hónapos, támaszkodva tud felülni egyedül. Ezzel egyidejűleg ha felültetem, már nem dől el.

De eddig nem ültettem, nem támasztottam ki őt.


A barátnőmék sokszor ültették a babájukat, 6 hónaposan stabilan ült. Aztán megtanult mászni, és abból tanult meg egyedül felülni olyan 7-8 hónaposan.

2011. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!