Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babatoknal milyen fajta...

Babatoknal milyen fajta orrszivo valt be leginkabb?

Figyelt kérdés
nekunk porszivo-orrszivonk van, de meg sosem hasznaltuk, a babam 10 hoznapos es most nagyon folyik es eldugult az orra. kiprobaltuk, de nagyon tiltakozott(eleg brutalis, de hat ki kell tisztitani az orrat), en egyedul nem is rudom alkalmazni. a tobbi(kezi, elektromos) is hatasos es hasznalhato, vagy azokat sem sikerulne egyszeruen alkalmazni?
2009. okt. 14. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig a porszívós a legjobb, 1 másodperc alatt kiszippantja a dolgokat :-) Szerintem ha ez ellen tiltakozik, a többivel se járnál sikerrel. De ez legalább gyors, mire észbe kap, már kész is vagytok :-)
2009. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, pont azt írta, amit én akartam :)
2009. okt. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nálunk a porszívós orrszívó vált be, kicsit hangos, de hatásos. igaz, hogy ordítanak a gyerekek, de egyszer a fiam ELALUDT! közben, úgyhogy valszeg nem fáj nekik, csak kellemetlen. a kézi szinte semmit sem ér, olyanunk is van, és az elektromosról meg azt hallottam, hogy nem szívja ki rendesen, de nem próbáltam még - viszont halkabb.
2009. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én magamon is kipróbáltam az orrszívós porszívót, egyáltalán nem fáj, a hangja kellemetlen, meg hogy lefogják a fejet.
2009. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi Pesztokát használunk, tulajdonképpen olyan, mint a porszívós, (ugyan olyan erősséggel szív) de nem kell hozzá a porszívó. Azt még nem próbáltam, de erről el tudom mondani, hogy kicsi a motorja, könnyen kezelhető, hálózatról és elemmel is működik, halk. Az én gyerekeim sem szerették sosem, de gyorsan megvagyunk vele. A nagylányomnál mondjuk elég volt a kézi orrszívó is, azzal is jól boldogultam. A második baba már 2 hónaposan náthás lett és nem akart múlni, akkor vettük ezt és most a harmadiknál is használjuk.
2009. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! a problemam az, hogy szinte egesz nap egyedul vagyok a babammal es nem tudok egyszerre lefogni egy 10 honapos akaratost es orrszivo-porrszivozni is.
2009. okt. 14. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Porszivós orrszívó a legjobb a kézi Sz..t sem ér. Én már kb 1 hónapos kora ota használom neki mert azt olvastam hogy jo ha mindig tisztitva van az orra nem rakodik le. De már 1x megis fázott akor is marha jól jött mert kb óránként kellet még éjjel is szegénykémnek kiszívni az orrát, mert nem kapott levegőt a rossz csak az benne hogy hangos. Őt nem zavarja a hang. Csak az ha egy száradtabb cicakakit akarok kiszedni akkor szerintem odabent egy kicsit cikizheti akkor szokott oda kapni a kis kezével mert a zavarja.
2009. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10:53-as vagyok. Én mindíg egyedül csinálom. Leülünk, baba az ölemben félig ülő helyzetben, feje a bal karomon. Ahogy átölelem, a bal kezemmel fogom a kezeit, de nem szorosan, csak, ha oda akar nyulni. A bal karommal a mellemhez szorítom a fejét, ezt sem erősen, csak ha mozgatni akarja. A szabad jobb kezemmel meg kezelem a gépet, szívom az orrát és törlöm a zsepivel. Közben nyugtatgatom, hogy hamar túl leszünk rajta. Egy percnél sosem tart tovább, szerintem nem is szabad, hogy tovább tartson. Remélem érthető voltam, és tudtam segíteni.
2009. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi! igen, en is igy probalkozom.
2009. okt. 14. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!