Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak a fürdető kiszárítja...

Babámnak a fürdető kiszárítja a bőrét. Milyen fürdetőre váltsak?

Figyelt kérdés
8 hónapos. A neogranormont és a niveát próbáltam, azoktól száraz lett. Most gyógyszertárit használok, az jó. Esetleg megpróbálnék más fürdetőt. melyiket ajánlanátok? Vagy inkább maradjak a gyógyszertárinál?
2013. jún. 27. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Maradj a gyógyszertárinál még egy ideig legalább, jó eséllyel a többitől is száradni fog a bőre. Majd 2-3 hónap múlva próbálkozz legközelebb másik fürdetővel, ha mindenképp váltani szeretnél, de szerintem fölösleges kísérletezgetni ha már így van, a gyógyszertári teljesen jó.
2013. jún. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Natúr termékekkel próbálkozzál inkább...,pl olivaolajos szappan.
2013. jún. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak nagyon kiszáradt a bőre. Ami bevállt az a DM-es alnatura vagy babylove ultra sensitive tusfürdő + testápoló. Azóta szép a bőre.
2013. jún. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekunk nagyon bevált a Gabi (bármelyik fajta), ugyhogy tovább nem keresgélek. a Johnsons-t egyszer probáltuk, szárított nagyon, ezt tobbmindenkitol hallottam.
2013. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kipróbálom a DMest meg a Gabit, ha nem jó marad a gyógyszertári :).
2013. jún. 27. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is száraz a bőre, nekünk a bőrgyógyász a Babé fürdetőt száraz bőrre ajánlotta.Igaz elég húzós az ára, de nagyon nagyon sokáig elég (hónapokig) és jobb az állaga, mint a gyógyszertárinak.
2013. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!