Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnâtok divatos de inkább...

Tudnâtok divatos de inkább nem hétköznapi ritka neveket írni? Nekem eddig ezek tetszenek.

Figyelt kérdés

Lány:Rebeka, Larissza, Ketrin, Lorena

Fiú: Meliton, Miron



2013. jún. 27. 09:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
szerencsétlen gyermek...
2013. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%

Dimitra (ebből még csak 1 van az országban)

Mici :)

2013. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
66%

Lorena jó, de a többi.. jaj..


Nekem az Adrián- Adriána tetszik.

2013. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%

A vezetéknél meg mondjuk Lakatos??


Ne csinálj már bohócot abból a szerencsétlen gyerekből.

A "divatos" nevek többnyire a tévéből (szappanopera, sikerfilmek) jutnak a kedves szülők eszébe. A nagyszülők meg időnként fél év elteltével se tudják megmondani, hogy is hívják a kisunokát. (Valami sampon....arról szoktam megjegyezni. De várjál csak, mert most nem jut eszembe, melyik az a sampon... Ez elhangzott egy nagypapa szájából!)


Vannak a divatos nevek, amik aztán hétköznapiak lesznek. Ilyen pl. a Kevin, amiből most minden osztályban vagy kettő, vagy a Bence, amiből szintén minden családban van vagy öt. A ritka nevek meg nem divatosak.


Ritka név 2013-ban

Lány: Katalin, Erika, Anna, Mária, Aranka, Ilona,

Fiú: Gyula, Ernő, Béla, László, Imre, György


Garantálom, hogy az iskolában sem lesz még egy belőle, nem hogy az osztályban. :)

És örök divat...

2013. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Például a Rebekával mi az isten bajotok van??? Teljesen normális, hétköznapi név, nekem is tetszik nagyon.
2013. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
68%
4. Az Anna minden, csak nem ritka név manapság, és garantálható, hogy lesz még az osztályban.
2013. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
48%

Rebeka szép név szerintem és még a Lorena sem rossz. Ezekből a fiúnevekből nekem egyik sem tetszik.

Egyébként az igaz, hogy az Anna név egyáltalán nem ritka, sőt... én kapásból 3 Annát ismerek aki a lányommal egyidős!

2013. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
az Annával kissé félrelőttél, minden 3. kislány Anna :) Azt én sem értem viszont, hogy a Rebekával mi a baj. Nekem a Lorena is tetszik a fentiekből. Egyébként nem gondoltatok egyedi névbejegyzésre?
2013. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
Darinka azt jelenti ajandek egy ismim ezt adta most a kis lanyanak. eloszor furra volt de nagyon jo nev egyeniseg lett tole a kiscsaj
2013. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nem ertem miért kell így letámadni!!!

Nem vagyok cigány nem Lakatos a vezetéknevünk.

Nem ertettem sosem azokat az embereket akik azért bántják az embert mert nem régies nevet akar adni a gyermekenek hanem valami divatosabb eseleg ritkábbat.

Sok ember elzrkózik az újdonságoktól.

Például a Rebekába mi a csúnya???

Miert lenne szerencsétlen agyerekem ha ezek közül választanánk??

Jobb lenne ha Mária, Katalin stb..lenne???

Ha ezek a nevek gázak akkor ezekre mit mondanátok?: Absa? Arzen?? Apor??Ajád??Gara??

És még sorolhatnám...

Sajnalom hogy egy értelmes válszt sem kaptam

2013. jún. 27. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!