Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "3-4 hónapos korban már nem...

"3-4 hónapos korban már nem ritka és teljesen normális jelenség a heti egy kaki" Nálatok is ez igy van?

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes igen.Nálunk 10 naponta kakilt a lányom, akkoris úgy, hogy hőmérőztem. Az orvos, védőnő azt mondta, hogy amég nem látom rajta ,hogy szenved tőle, ne hőmérőzzem. Baja nem lett tőle, de mindig féltem, hogy beleragad a kaki és nagy baj lesz, mert voltak akik ezzel ijesztgettek. Úgyhogy aztán már 4-5 naponta hőmérőztem .3 hónapig biztos inyen volt. A hozzátáplálás oldotta meg nálunk.
2013. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az enyém csak nemrég kezdte el, most fél éves. én szélcsövezem heti 1x, semmi se segít azon kívül
2013. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 frászkarikaborsó ***** válasza:
anyatejeseknél normális állítólag, idővel egyre jobban hasznosítják a tejet. 4 hósan nekünk a max még csak 2 nap volt kaki nélkül, de mindenhol azt olvasom hogy ahz 1 hét is normális.
2013. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!