Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiam hetek óta...

8 hónapos kisfiam hetek óta nem alszik rendesen. Éjszaka max 8 órát, abból 4 óra negyedóránkénti ébredéssel. Napközben 2szer félóra ha sikerül. Mit csináljak? Egész nap nyűglődik.

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Túl kell élni, lesz majd jobb is. Én mindig valami mozgásfejlődésnél éreztem ezt a fiamon, és nem múlt el pár nap alatt! Meg persze, egy külön téma a fog, de gondolom, arról tudnál, ha az lenne most a gond.

Levegőn nem alszik jobbat nap közben?


9 hónapos fiú anyukája

2013. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nálunk a kúszáskor kezdődött 6 hósan,addig átaludta az éjszakát. Most kezdett el mászni egy hete,azóta felül,feltérdel...Azóta még rosszabb a helyzet. Már tényleg minden altatást kipróbáltam,de se nappal,se éjjel nem alszik. De annyira álmos,nyűgös egész nap.
2013. jún. 28. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Hidd el, jobb lesz idővel! Próbáltad már magadra kötni, hátha úgy egy kicsit jobbat aludna nap közben. Illetve ami nálunk bevált az éjszakai alvásra: elmentünk hosszúhétvégézni - sok érdekes, új dolog, minden izgalmas volt neki és végig aludta azt a 3 éjszakát!!!! nem akartam elhinni! :) 3 napja vagyunk itthon, persze kelni kell hozzá, de szerencsére nem félóránként, óránként, max kb 4-5 alkalommal. Kicsit ki kell zökkenteni a megszokott dolgaiból. Elmenni vele egy napos túrára, vagy barátnőzni, ahol más a helyszín, új dolgokat lát, stb.
2013. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk jön a fogunk és ezt csinálja a kisfiam mint a tiéd!De lehet mozgásfejlődés is.Amikor már nagyon szenved adok neki nurofent éjszakára akkor szépen alszik és másnap nyugodtabb mert ki van pihenve. Szerencsére még csak egyszer kellett adni.
2013. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!