Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemőre mosható pelusra...

Csecsemőre mosható pelusra hogyan lehet ráadni a bodyt pl? Be lehet patentolni rendesen?

Figyelt kérdés
Azok a kis ruhácskák,bodyk meg minden olyan picikék,meg a baba is.Állítólag újszülött kortól használhatók,de belefér a ruhácskákba a "csomag"?
2013. ápr. 29. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nem kicsi a csomag az biztos, sztem tuti nagyobb ruha kell neki emiatt. bár én csak kipróbáltam a moshatót és fél évesen próbáltam, nem csecsemőn
2013. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Olyan méretet kell választani.
2013. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De lehet kapni ilyen "body hosszabbítót" ( [link] ami kicsit több helyet biztosít a fenekén keletkező csomagnak :) Egyébként, ha jó a méret, nem sokkal nagyobb moshatóval!
2013. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy eggyel nagyobb body kell, vagy body hosszabbító, vagy kifejezetten újszülött méretű pelus. Az egyméretes mindenképp nagyon óriási lesz rajta, még ha sikerül is ráapplikálni. (hosszát tudod csökkenteni a patentokkal, de a terpeszt pl. nem)
2013. ápr. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pont tegnap használtuk először a moshatót (csütörtökön lesz 1 hós baba) és az 56-os rugit ezzlel is össze lehetett patentolni. igaz kicsit szűkebb volt. egyébként ez is ruha függő. nekünk van olyan 56-os bodynk,ami a születése napján sem volt jó az 53 cm-el született kiscsajra,meg van olyan 56-os,ami még most is nagy...
2013. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor marad a nagyobb méret.Kaptunk rengeteg rucit,amiket pár bébi már használt,azok közt biztos lesz megfelelő. :-D És ti kedves utolsó milyen fajtájú pelust használtok? Mi most készülünk a vásárlásra.
2013. ápr. 30. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:
én itt kötöttem ismerettséget egy anyukával,aki varrt nekünk pelusokat. árban nagyon jól jöttünk ki,arról nem is beszélve, h. a saját igényeinknek megfelelően készültek. ha szeretnéd, priviben megadom az elérhetőségét!
2013. máj. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!