Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kihullik az összes hajam?

Kihullik az összes hajam?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem császárral,1 hónapja már anyira hullik hogy borzasztó. Ki mit csinál? Marad egyáltalán hajam még?
2013. jún. 29. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

marad ne aggódj,el fog múlni most még tombolnak a hormonok,a csodaszer nem sokat segít csak az idő :)

tapasztalat!

2013. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én meg 6 hónapja szültem,még mindig hullik nagyon.Alig van már hajam.A dokim szerint elmúlik majd magától.

Ha helyreállnak a hormonok.

2013. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem szules utan hat honappal kezdett hullani, de iszonyuan. A lakas minden pontjan az en hajszalaim voltak, amit persze a kisfiam meg is talalt.

Nekem a dokim javasolta hogy szedjek vitamint, es en ezen kivul vettem hair clinic bogyokat is, meg hajhullas elleni sampont. Kb egy honap utan abbamaradt a hajhullas. De azt nem tudom hogy magatol, vagy a bogyoktol...

2013. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsö babámmal 3hónaptol kezdett hullani kb 8honapig.Most pedig az eleétöl hullik és mostmár mondhatni megállt 6hos a fiam.Kitartás marad hajad,és utánna kinöl az uj :)
2013. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
-Kedves kérdező én is3 hónapja szültem császárral, és ugyanez van nálam is, föleg akkor idegesít ha a picim kezében van vagy arcán vagy ruháján vagy a pelusban a hajszálai m :s :s :s
2013. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdést akár én is feltehettem volna, minden részlete stimmel. Ijesztően hullik a hajam, pedig a terhesség alatt egy hajmosaskor 3-4 szálat találtam csak. Örültem is nagyon. Most szinte csomokban..

Én is vitamint szedek (Ladeevit), ezen kkívül nem tudom, mit lehetne még tenni.

Mondjuk várni, hogy elmuljon. :)

2013. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!