Müller vagy DM?

Figyelt kérdés

Melyik popsitörlő a jobb?

Melyik mennyibe kerül?

Mindegyik bolt messze van tőlk azért kérdezem itt.


Pelenkákról mik a veleményetek?

Hasznaltátok már ezeket?


Mi mindig pampers-t hasznaltunk eddig csak ez vált be,de elég drága szeretnék valami olcsóbbat venni.


2013. jún. 29. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam egy oldalt ahol egy vegyész több popsitörlő összetevőit vizsgálta. A legjobbnak a Liberot és a rossmann (Babydream) saját márkás popsitörlője bizonyult. A Dm-est nem ajánlja, mert nem a legjobbak az összetevői.A mülleres nem volt benne..Mi Rossmannost használunk nagyon szeretjük.:)
2013. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Csak a pelenkáról tudok neked véleményt mondani. Nekem okés volt mind a kettő. A Mülleres kicsit vastagabb tapintásra, de nekünk jó volt. Aztán átálltam a dm-re, mert oda voltak kuponjaim, így ott vettem meg mindent, ami egy hónapra kell.
2013. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Pelenkából mi Liberot használunk vagy az aldis pelust.Ezek nagyon szupik.Most akarom kipróbálni a Babydream pelust.
2013. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a dm-es rosmann-os, mülleres pelus kb egy kategória és nagyjából ugyanannyiba is kerülnek, kivéve, ha van kuponod valahová.

ár-érték arányban jobb az aldis,minőségre ez is nagyon jó, talán picit jobb is mint a drogáriások.

de a legjobb a bella háppy (legalábbis nagyobb méretekben) verhetetlen mennyiségű pisit kibír.

a törlőkendőknél a dm-es és a mülleres kb egyforma tapintású és vastagságú, árban az a jobb, ahová esetleg van kuponod vagy ahol épp akció van. a rossmanno-so törlőkendő vastagabb de állítólag jobbak a kemikáliái, bár nekünk a másik kettőféle sem okozott gondot, jellemzően dm-ben vagy müllerben vettem ahol épp akció volt) az aldis-t is érdemes kipróbálni, szerintem az is jó.

2013. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. jún. 29. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

mi DM-eset használunk,popsitörlőből és pelenkából is.

Nem volt egyikkel sem gondunk.

2013. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!