Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hányszor alszik 1 év...

Nektek hányszor alszik 1 év körüli picitek? Többi kérdésem lent!

Figyelt kérdés
illetve nekem kell átszoktatnom a napi egy alvásra a babámat vagy majd magától átáll?ti nappal altatjátok amikor úgy látjátok vagy elalszik magától amikor álmos?az én picim 1 éves
2013. júl. 1. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Egy eves fiam ketszer alszik nehany honapja, delelott es deutan 2x2 orat. Mostanaban elofordul, hogy csak egyszer 2-3 orat kora delutan. En akkor teszem le aludni, amikor latom, hogy almos, hagyom, hogy kialakitsa o a napirendjet. Delutan 5 utan nem szoktam hagyni elaludni, inkabb valahogy lekotom, hogy ne menjen az esti fekves rovasara.

Amugy jo kerdes, en is kivancsi vagyok, masok hogy csinaljak!

2013. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

6 hónapos korától csak 1x hajlandó aludni. Sokáig ez 10-től kb 12-ig volt, de mióta itthon van az ovis fiam is egy hónapja, eltolódott a kicsi alvása is.

Most déltől alszik kb 2-3-ig. Reggel 7 körül kel, este 7-kor megy aludni, és hajnalban ébred még 1x.

Magától állt át, bár nem is nagyon volt napirendje még 6 hónaposan, amikor ezt kialakította.

2013. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Épp ma 13 hónapos, ezt kihagytam.

2-es

2013. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia!

Az enyém 19 hónapos de még 2szer alszik. Ha igényli ne szoktasd át,majd magától átáll.

2013. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15 hónapos a fiam,eddig egyszer aludt ebéd után,nagyon álmos volt már ilyenkor,de nemrég visszaszokott magától a délelőtti alvásra,és így már nehéz ebéd után is aludni,de a délelőtti alvás "nem elég" estig úgyhogy elég káosz mostanában.a délelőttit kéne elhagyni csak nem bírja kis sajna
2013. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem sokára 13 hónapos lesz a fiam, egyszer alszik napközben, fél 1-től 4-ig. Én belenyúltam az alvásába, mert kb. 2 hónapja van, hogy ha hagyom kétszer aludni, akkor a délelőtti és délutáni alvása is csak egy szenvedés (alig alszik el, forog, sír, fáradtan ébred). Így én délelőtt elviszem sétálni (akkor nem alszik) és így délután gond nélkül alszik el és 4-kor kipihenten ébred.
2013. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14 hónapos lányom 2x alszik,néha elcsúszik a délutáni kicsit,akkor csúszik az esti is,de hiába próbáltuk az egy alvást,mert felébred hamar és akkor nem bírja ki estig..
2013. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

13.5 hónapos a kisfiam, régóta úgy alszik, h délben kb. 3 órát, ilyenkor reggel kb. fél 9-9-kor kel. és estig akkor kibírja. Persze ez függ sok mindentől.


De pl. ha reggel 7-kor kel, akkor már 10-11 felé látom, hogy álmos, lefektetem, de olyankor délután is elpihen egy kicsit, viszont olyankor később alszik este.


Ha front van akkor össze vissza alszik..:-)

2013. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor látom nem csak nekünk nem megy tökéletesen az alvás.van hogy az enyém is alszik 9-10ig meg egyszer délután,de mostanában 11-13ig alszik és annyi!szóval nálunk is sokszor kuszaság van!
2013. júl. 1. 14:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Jövö héten lesz 1 éves, fixen kétszer alszik. Ebben a melegben délelőtt délután másfél órát. Ilyen típus, sok alvásra van még szüksége. Délelőtt általában fél órát, ebéd után másfél-két órát. A nővére 10 hónapos korától csak egyszer aludt, nem egyformák, mindenkinél máshogy alakul.
2013. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!