Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöld szemű babátoknál, hogy...

Zöld szemű babátoknál, hogy alakult ki a szemszín?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Énnekem van zöld szemem, születésemtől ugyanolyan.

Miért?

2013. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Babáknál még kár nézni, mert ez kisgyermekkorban is változhat.

A lányom 7 hónapos, sötétkék szemmel született, majd fokozatosan szürkült, később zöldes-barnás lett, mostanra inkább sötétzöld, de még bármi lehet belőle.

Én nagyon drukkolok, hogy maradjon a színe, a férjem szeme színtiszta zöld, örülnék, ha a lányunk szeme is ilyen csodaszép lenne, de az enyém viszont barna és ez a szín a domináns, így nem élem bele magam egyenlőre a zöld szembe.

2013. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A középső lányom 2 éves, ő kék szemmel született, egyre sötétedett neki, aztán kb 2-3 hónapja zöld a szeme. Egyébként se apukának se nekem nem zöld hanem barna a szemünk.
2013. júl. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kislányom 6 éves. Férjemnek kék szeme van , nekem zöld,


Kislányomnak amikor megszületett inkább kék szeme volt mint az apukájának most már mély zöld mint neked :).

2013. júl. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindkétszer barna lett, kb fél éves korukra.
2013. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kék szemmel születtem, elég furcsa, de kb. 20 éves koromra lett zöld... A páromnak is zöld, a babó meg kék szemmel született, most mi is az figyeljük, hogy marad a szín vagy változik. :-)
2013. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden baba kék szemmel születik kivétel nélkül.a szemszín 3 éves koráig változhat.
2013. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sötétkék szemmel született majd világosodni kezdett és úgy alakult utána valahogy zölddé. Egyébként barna szemem van, a páromnak kékes-zöld, szóval hiába hogy a barna a domináns, azért attól még lehet zöld szemű gyereke egy barna szemű szülőnek :) 2 éves egyébként már.
2013. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!