Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és hogyan kezdtétek el...

Mikor és hogyan kezdtétek el babátoknál a fogmosást?

Figyelt kérdés

Fiamnak kint van már 7foga 8hónapos lesz.

Igaz teljesen 2van kint a többi 5még picike.

Vettem már a rossmannba 3db-os szettet amibe van fogkefe, masszirozós mikor jön a foga.

De hogy vegyem rá hogy a fogkefét hasznalja?

Fürdésnél adjam neki oda es tegyek ra gyerek fogkrémet?



2013. jún. 26. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
6,5 hónapos a kisfiam 2 foga van és már mossuk a fogát. Én mosom neki, hogy szokja + ne lyukasodjon ki. Szerintem mosd te neki és később majd ő is fogja magának, de ahhoz még pici szerintem.
2013. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fogkrémet is teszel rá neki?

Melyik fajta gyerek fogkrém a jó?vagy szinte mindegy?

2013. jún. 26. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 9 hónapos,4 foggal :-) amikor az első 2 (alul) kibújt neki és már nagyobbak is lettek,akkortól mossuk a fogait. Szerencsére semmi ellenállás,sőt szereti. Fogkrémet nem használunk még,mert nem tudná kiköpni,csak simán bevizezem a fogkefét és átsikálom. Utána ő is csinálja magának,pontosabban a mozdulat megvan,de nem épp a fogait mossa :-) mindegy,majd belejön.
2013. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első fog kibújásától kezdve mossuk a fogait, sőt már előtte is a kezébe adtuk a tanuló fogkefe szett első darabját (azt a rücskös rágókásat), így könnyen rutinná vált a fogmosás.

Nenedent fogkrémet használunk, ez fluoridmentes, így nem baj, ha lenyeli.

2013. jún. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: Nenedentet használunk mi is.
2013. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!