Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Fisher Price daloló mesekönyv? Vélemények? Megéri megvenni?

2013-07-02 19:40  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Én nem szoktam sajnálni a pénzt a jó játékra, szerencsére meg is tehetjük, hogy megvegyük, amit szeretnénk. Ezt a játékot viszont teljesen feleslegesnek és ehhez képest nagyon drágának találtam. Aztán egy rokontól megkapta a lányunk ajándékba. Egyszerűen imádja. Egy órát is eljátszik vele.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013-07-02 19:53 Privát üzenet
Mi is használtan vettük, de nagyon szereti a kislányom, ő is elvan vele sokáig...!! Nekünk bevált, így ajánlom! :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2013-07-02 20:16 Privát üzenet
Használtan vettem, nagyon szép állapotban, remekül elvan vele a fiam. Nem volt rossz vétel.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2013-07-02 20:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Természetesen én is használtan venném, nem újan. Újan eszméletlen drága, és mi nem tehetjük meg magunknak...

# 4/5Időpont 2013-07-03 07:31 Privát üzenet
Kedves Kérdező,
a kisfiam 3 éves, nagyon szerette ezt a játékot kb. 6 hós kora óta.
Akkor először csak a villogó gombot nézte, kacagott, ha hallotta benne a csilingelő kacagást, később kinyit-becsuk, gombnyomkodás, állatot megmutatni stb.
2 éves kora körül már elég érthetően énekelte a benne lévő dalokat, kereste a színeket, formákat stb.
Nekünk angol verzióban van meg, mert mi kétnyelvű család vagyunk és igyekszem hangsúlyt fektetni arra, hogy természetes legyen számára az apukája nyelve is, akkor is, ha csak én vagyok vele (ez a gyakoribb).
Szerintem hasznos, sokoldalú játék: fény, hang, színek, számok, mondókák, kérdések- tényleg figyelemfelkeltő egy kicsinek.
Az óvodába készülő 3 évesem most mondta, hogy már inkább másikkal játszik (eggyel komolyabb interaktív könyvvel)- így ez már nem kell neki.
Mivel nincs a környezetemben kisgyermek, így feltettem egy aukciós oldalra.
Ha találsz jó állapotú játékot, szerintem az sem gáz, ha onnan veszed meg. Ha vigyáztak rá, szép tiszta és működik rendesen, akkor egy fertőtlenítős kendővel kell csak letörölni :)
Szép napot:

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2013-07-03 14:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fisher Price Cosmo Cronos gyerekülés? Megéri megvenni?
Mit érdemesebb venni egy 11 hónapos jó ideje kapaszkodva járó babának; lábbal hajthatós motort, bébitaxit, szülőkaros öves triciklit vagy intelligens biciklit, ill láttam még..
Fischer price ölelnivaló sünitek van?
Érdemes-e venni fisher price kockkafaló víziló játokot egy lassan 11hónapos, kapaszkodva lépdeső kisfiúnak?
Fischer Price daloló mesekönyv nem jól működik, csinált valakinek ilyet, hátha tudtok tanácsot adni, hogy mi lehet a hiba?! Esetleg hol lehet megjavítatni?
Fisher-Price játékok közül, a daloló mesekönyv és a tanuló kutyus után, mit érdemes kérni a Mikulástól, Karácsonyra? 4 hónaposak vagyunk.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu