Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit érdemesebb venni egy 11...

Mit érdemesebb venni egy 11 hónapos jó ideje kapaszkodva járó babának; lábbal hajthatós motort, bébitaxit, szülőkaros öves triciklit vagy intelligens biciklit, ill láttam még fisher price kockafaló vízilovat és oroszlános kismotort?

Figyelt kérdés

Lassan itt a szülinap és jó lenne már a gyerkőcnek egy járgány. Nagyon tanácstalan vagyok, és az árak is elég változóak.

Ha írsz kérlek azt is írd meg hogy nektek mi vált be melyik márka- hol vettétek, kb mennyiért és kihasználhatósága miatt melyiket ajánlod leginkább.

A felsoroltak közül is nagyon sokféle van van egészen egyszerű és jó drágán villogó zenélő... - a zenés játékokat mondjuk szereti, de ilyen játéknál fontos-e egy ilyen extra?

Járássegítőnk már van, azt még nem tologatja állva - csak feláll és a játékpanellal játszik rajta, de szerintem hamarosan el fog indulni, mert már lassan 2 hónapja kapaszkodva közlekedik. Én nem siettetem a dolgokat nem erőltetem a járást, nem jártatom...stb - de előbb vagy utóbb járgányra szüksége lesz. Az intelligens bicikliket nézegettem mert akoat 10 hótól akár kisiskolás korig is ajánlják, de attól tartok ha bekötöm és tolom lábtartóval, akkor motivációját veszti a járáshoz...



#11 hónapos #bébitaxi #kismotor #kapaszkodva járó babának #lábbal hajthatós motor #babamotor #szülőkaros öves triciklit #babatricikli #intelligens trickli #smart tricikli
2013. jún. 8. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi még nem tartunk itt, mert a kisfiam még csak 6 hónapos, de azt le tudom írni, hogy az unokaöcséimen mit látok.

A lábbal hajtós motort nagyon hamar megtanulják használni, és nagyon szeretik is. De ezután nagyon nehezen tanulják meg a biciklit/triciklit pedállal hajtani. A nagyobbik 3 éves múlt, és a triciklit ugyanúgy lábbal hajtja, nem tud pedálozni.

A többi játékot nem ismerem sajnos.

2013. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lábbal hajtós dolgokhoz még kicsi, kormányozni sem tud....

Triciklit lehet neki venni, de olyat amin van lábtartó, mert a pedálig el sem ér a lába, szülőkaros, mert nem tud kormányozni, de ez is felesleges még, mert olyan mintha a Babakocsiban tolnád!

Ami neki hasznos lenne most, járás segítő, amit tud tolni, meg zenél, gombok vannak rajta.

2013. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiam 9hónaposan kapott bébitaxit,imádta és imádja a mai napig,most 1 éves.

Van neki triciklije is,természetesen nem hajta a pedált,el sem ér odáig,tehát csak tojluk vele:)

Van neki kismotorja is,szintén csak ül rajta,nem tudja hajtani még,szerintem azzal majd olyan 2 éves korában fog elindulni:)

A többi játékot nem ismerem.Nem leszek nagy segitség neked ez ügyben,de mind a 3 nagyon jó,de igazán menni csak később fog velük:)Talán a tricikli az amit később is tud használni és igy jobban ki tudjátok majd használni:)

2013. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szülőkaros tricikli. A fiam 11 hósan kapta, most 16 hós és egyre jobban szereti. Làbbal hajtós motorjaink is vannak, de azokkal mêg nem tud menni.
2013. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
júli 5.-én lesz 1 éves a fiam,nagyjából egy idősek lehetnek ;-) mi szülőkaros triciklit veszünk neki,ami jövőre is tud majd használni,tudod azt amelyiknek levehető a karja,és egyedül is tud vele száguldani.Van bébitaxink,azt még most nem tudja használni,csak ha én tolom.az enyém sem jár még önállóan,csak lépeget a bútor mellett.
2013. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Többen is írtátok a szülőkaros biciklit,van kiszemelt típus márka - mert abból is jó sok féle van - pl.: napfénytető, később leszerelhető lábtartó fontos egy ilyenre?
2013. jún. 11. 09:11
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, igaz még nincs itt a szülinap de bébitaxit vettem a vaterán 1Ftról indult új terméket 1300Ftért sikerült leütnöm.Nem bírtam várni így odaadtuk már most, i9mádja a gyerkőc és már hajtja is magát vele, nem sokat de egy kicsit halad vele:-)

De még 2 hét van szülinapig így a biciklin is gondolkodunk pláne ilyen szuper áron ha összejönne..

2013. jún. 27. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!