Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti beszéltek a babához,...

Ti beszéltek a babához, miközben etetitek?

Figyelt kérdés
Akár anyatejjel, akár főzelékkel...ha igen, miket mondtok? Folyamatosan beszéltek?
2013. júl. 3. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szoptatás közben nem nagyon beszéltem, de egyébként minden etetésnél dumálok hozzá. Természetesen hülyeségeket :) (hmmm de finom ez a főzelék, a sajt nagyon feldobja, szerinted is?, tegnap milyen jó dalokat hallgattunk a számítógépen, ma is megahllgassuk?, rágd meg alaposan a fogaiddal, ma ne kenjük össze nagyon magunkat, a cicák is jóllaktak stb... )
2013. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoptatok. Mindig beszélek hozzá, de van, amikor csak pár szót és van, amikor folyamatosan. Reggel általában elmondom neki, hogy mit fogunk aznap csinálni, amiről még nem hallott, arról hosszabban magyarázok. Persze hozzáteszem mindezt egy 5 hetes babának :-D Napközben mindenféléről szoktam neki mesélni, fürdetés előtti szopinál a fürdésről, utána arról, hogy milyen jó lenne aludni éjjel, miről álmodhatnánk. De van, hogy tv-t nézek közben, akkor csak kommentálom neki a látottakat. Ő meg mindig nagyon figyel, és úgy csinál, mint aki rendesen tudja már, hogy miről van szó :-)
2013. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hós és szopis minden szopinál elmondom neki, hogy mennyire szeretem és imádom, és hogy mennyire gyönyörű. Meg közlöm vele, hogy boldog vagyok, hogy az anyukája lehetek. De egyébként szoktam minden féléről beszélni neki ami épp aktuális. Engem teljesen az úja köré csavart a kisfiam. :)
2013. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!