Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog, hogy Apa...

Normális dolog, hogy Apa minden péntek este éjjel jár haza (2-3 óráig tartó szolid bulik a haverokkal), miközben én a második gyermekünket várom? (Első babánk 20 hónapos. )

Figyelt kérdés
Nem vagyok maradi vagy ilyesmi, de nagyon érdekel,hogy ez máshol hogy működik. Mi lesz, ha két gyerekünk lesz? Akkor is elmegy majd? Kezd elegem lenni...

2013. ápr. 20. 00:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez kölcsönös, azaz időnként Apa marad otthon a gyerekkel és anya megy bulizni a barátnőkkel, akkor normális.

Gondolom nem ez a szitu.

Az zavar, hogy ő megy, vagy az, hogy te nem, vagy az, hogy nincs otthon? Beszéld meg vele, hogy bajod van és valamit kéne változtatni, találjatok egy közösen elfogadható megoldást. Oldjátok meg, mielőtt tényleg "eleged lesz".

2013. ápr. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha amikor otthon van rendes es torodik a picivel es veled, akkor heti egy estet a haverokkal igazan megerdemel. Ha viszont nem rendes es gyakran maradozik ki, akkor nem ertem miert kellett ezzel az emberrel csaladot alapitanod.
2013. ápr. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én nem járok bulizni, nem is vágyom, fiatalon nagyon kibuliztam magam. Ő idősebb nálam, mégsem elégelte meg a kimaradozást.

Terhesen amúgy sem mennék sehová, a Kicsit meg semmi szín alatt nem hagynám itthon!

Nem az zavar, hogy elmegy, hanem a véleményem szerint túlzott rendszeresség...

2013. ápr. 20. 01:23
 4/14 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak: nem azért alapítok családot, mert a férjem otthon ül..., de azért ez nekem egy kicsit sok...

Most sem alszok, nem tudok normálisan pihenni, mert már ma is kétszer hívott (lelkiismeret-furdalása van, hogy elmegy), és teljesen éberen fekszem az ágyon, másnap meg hulla vagyok, mert nekem kell a 8 óra alvás... :S

2013. ápr. 20. 01:26
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
De ha lelkiismeretfurdalása van, akkor meg miért megy el?
2013. ápr. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem is az a lenyeg hogy otthon ul vagy nem ul otthon, hanem az, hogy o csinal valamit, te gondolom kerted, hogy ne csinalja, de o onzo modon megis ugyanugy folytatja. Onzosegnek semmi jelet nem mutatta mielott ennyire komolyra fordult volna koztetek a dolog? (Nem kell valaszolni, ugy is tudom, hogy igen, csak te szemet hunytal felette)
2013. ápr. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Valójában miért nem tudsz elaludni? Min gyötröd Magad?
2013. ápr. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Nálu k is elmegy a férjem haverokkal kártyázni, eljár rendszeresen Hockey edzésre, amire este 9-re megy, hajnal 1 körül ér haza.


Engem nem zavar, mert ha akarok, én is elmehetek, sőt, volt hogy elmentem barátnőkkel péntek szombat vasárnapra vidékre, addig ő volt a 1,5 éves lányunkkal!!!


Ülj le vele, s beszéljétek meg, ne magadban duzzogj!

2013. ápr. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta csinálja amióta gyereketek van, akkor nem normális. Ha előtte is eljárt nem tudom miért vártad, hogy megváltozzon. Nálunk ez nem szokás, a gyerek előtt sem jártunk külön bulizni és most sem. Én ezt nem tudnám elfogani, ezért nem is mentem volna hozzá egy olyan emberhez, akinek erre van igénye. Viszont amit elfogadtam már a házasság előtt, azt most sem akarom megváltoztatni benne.
2013. ápr. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kb. egy cipő a miénk. Épp tegnap volt egy kiakadásom a páromra. Én is babát várok, 37. hét. Ő is elment sörözni a legjobb barátjával, akinek nincs most kapcsolata. Egyre jobban rühellem azt a fazont. Folyton hívja a páromat, hogy menjenek kávézni (persze olyan helyekre akar menni, ahol tele van ilyen pasivadász lotyókkal), hívja sörözni esténként, (egyszer sem szervezett még az egy év alatt olyan estét, ahová esetleg én is meg lettem volna hívva). Nem akarok a nyakukon lógni, megértem, hogy néha le kell ereszteni a gőzt. Bízom a páromban, csak az zavar, hogy ez a legjobb barát azért vált el, mert meghízott a felesége (én épp felszedtem 20 kilót a terhesség miatt - és úgy gondolom tuti fikáz engem is.. persze nem biztos, csak én hiszem így), meg hát mindenki tudja, hogy prostikhoz jár, és nem látom szívesen, hogy a párom ilyen emberrel lóg. A párom két exe is nem bír megbékülni a helyzettel, hogy együtt élünk, boldogok vagyunk, és babánk lesz, folyton visszahallok dolgokat, és emiatt vagyok feszült, ha elmegy, ha nem tudom hol van és kivel.

Az ember lánya érzékenyebb, mikor babát vár, az önbizalom is alább hagy néha. Megszületik a pici biztosan jobb lesz a helyzet. Szerintem nálatok sincs gond, csak Te vagy érzékenyebb.

2013. ápr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!