Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Volt aki a Babuline-s...

S. O. S. Volt aki a Babuline-s Gripe Water-t adta 3 év alatti babának?

Figyelt kérdés
Azt olvasom a menta miatt nem ajánlott 3 éves kor alatt, de a Baby Calm-ban is van mentaolaj. Akkor hogy is van ez?
2013. júl. 3. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem mertem adni neki. Szerintem nem mindegy a mentol koncentrációja sem. Kicsiknél hörgőgörcsöt okozhat. A baby calm-ot mi is használtuk, de csak egy ideig volt jó.
2013. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
régen 1 hós kortól lehetett adni én akkor használtan is a gyerekeknek hasfájásra
2013. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ez azért van mert régen a woodwards gyártotta, most meg már a Babuline és semmi köze a régi termékhez, ezért nem lehet adni 3 éves kor alatt.
2013. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] Ez a babuline-os Gripe water angol tájékoztatójának magyar fordítása - lehet adni 1 hós kor felett, csak valami jogi mizéria miatt nem lehetett az eredeti adagolást feltüntetni a magyar tájékoztatóban.
2013. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!