Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyucik! Ha egy...

Szoptatós anyucik! Ha egy egésznapos szabadtéri rendezvényre mennétek (Visegrádi palotajátékok) Rengeteg ember, + nagy meleg, hogy oldanátok meg az etetést? Vagy egyáltalán elmennétek? 3,5 hós lesz akkor a kisfiam! Nem tudom be merjem e vállalni!

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Egész napra biztos nem vállalnám be. Számomra a pelenkacsere is kérdéses lenne, nemcsak a szoptatás. Ha nem vagy szívbajos, akkor simán leülsz egy padra, pelenkával eltakarod a melled. És kényelmes, de jól kivágott felsőt vegyél fel, hogy könnyen elő tudd venni a cicit, ha kell. Emellett én még biztos fejnék is le tejet cumisüvegbe a biztonság kedvéért. De mondom, én nem vállalnék csak max pár órát, mert szerintem nagyon körülményes egy egész nap így.
2013. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kocsival mentek, a kocsiban meg tudod etetni. A kocsi csomagtartójából pedig ideiglenesen kialakítasz egy pelenkázót.

Egész napra szerintem is sok így elsőre.

2013. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szivargyújtós autós hűtő,abba lefejt tej.autós cumisüveg melegitő.

Kocsi ablakára van ilyen takarónk,így nem látnak be.Be tudok ülni szoptatni vagy ott a lefejt ha kevés.

Peluscsere szintén kocsiban.

2013. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Nagy melegben semmiképp nem mennék el, nem hogy egész napra! Meg még meg se tudjam etetni, pelenkáztatni, altatni! Semmi értelme!
2013. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
leülök a padra megszoptatok vagy wc ben de inkább pad bab fejére egy pelus és ennyi
2013. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egész napra én sem vállalnám be, szerintem sok az egy ilyen pici babának. Ráadásul mikor mi voltunk ilyen várjátékokon, ott volt zaj rendesen. Lőttek, ágyúztak, durrogattak, stb.

Pár órára kimennék, ha nincs túl meleg, a szopit megoldanám valami eldugott kis zugban, vagy kocsiban, csak én attól tartok, hogy a baba nem élvezné annyira, aztán meg lehet, hogy ti sem, ha például sír, ki kell venni, cipelni, stb.

De ahogy látod, és ismered a babádat, az enyémmel tuti nem tudtam volna megoldani, mert ő mindenhol ordított és cicit akart, de lehet a tiéd nem ilyen.

2013. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben lányok, most már nincs kétségem afelől hogy megyünk-e vagy sem! Itthon maradunk! pici lenne még ilyen ,,túrához". Amúgy nyugodt, nézegetős kisbaba,de kitudja mit hozna ki belőle a tömeg? Nem kisérletezek!
2013. júl. 3. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
te ismered a babádat,h bírja-e a tömeget?!a szoptatás nem ügy,textilpelussal eltakarod magatokat,pelenkázni a babakocsiban is lehet,meg aludni is...szerintem egy próbát megér,nem hiszem,h nagy gond lenne..én a szopiból soha nem csináltam ügyet,tömegben is meg lehet oldani diszkrét formában,teljesen természetes dolog,nincs benne semmi megbotránkoztató...
2013. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi utolsó! :D
2013. júl. 4. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!