Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha meleg lennél, és egy másik...

Ha meleg lennél, és egy másik ugyanilyen ember odajönne hozzád az alábbiaval kapcsolatban mit reagálnál?

Figyelt kérdés
Lesz egy franciaországi út nyáron, de a srác/csaj nem tudott szobatársat választani magának mert ugye senki nem akar egy homoval lenni. Szóval mivel rólad tudja, hogy te is az vagy, de még soha nem beszéltetek volna, és egy nap ezt elmesélné neked és megkérdezné, hogy lesztek-e majd szobatársak belemennél?
2013. ápr. 11. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes srác, tiszta és nem egy alkoholista akkor miért ne.attol hogy mind a ketten melegek vagytok, nem jelenti hogy le kell feküdjetek egymással. Ebben az a jó, hogy lesz egy megèrtő szobatársad ami a mai helyzetben nem is rossz ötlet
2013. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen korrekt. Ahogy az első is írta ha nincs a viselkedésével baj, nincsenek idióta szokásai akkor simán. Lehet neki sem jutott szobatárs, ugyanabból az okból.

Szóval belemennék, már miért ne tenném? Lehet tök jóarc és a kirándulás végére lenne egy jó haverod.

2013. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%

"a mai helyzetben nem is rossz ötlet"


A homoszexualitás soha nem volt elfogadott!

2013. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most attól, h mindketten melegek, nem biztos, h tetszenek is egymásnak, le is feküdnének egymással. Én hetero vagyok, én sem kívánok meg minden hetero pasit, akivel egy helyiségben tartózkodom.
2013. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.bocs mi rosszat irtam? A mai helyzet alatt azt értem hogy két meleg csak elfogadja egymást. ... legalább egy ember lesz aki ne lesz bunkó vele.
2013. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Így is lennék a szobatársa, hogy nem vagyok meleg. Sajnálom azokat, akik ez alapján választanak szobatársat. A melegek is normális emberek, nem másznak rá fűre-fára, vannak igényeik, és nem lesznek erőszakosak azzal, aki nem akarja viszonozni, amit éreznek. Heterok sem másznak rá minden ellenkező neműre. Igen, lennék a szobatársa, és nem zavarna. N29
2013. ápr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!