Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor múlik el a homlokon,...

Mikor múlik el a homlokon, szemen lévő születési heg?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már tudsz írni, gondolom 6 éves elmúltál már és ha eddig nem múlt el nem fog már.
2013. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fiamnak a tarkóján volt (van), 3,5 éves, elhalványult fél év után kb. de ha ideges vagy kimelegszik akkor látszik, kipirosodik ott neki a folt :)

szerintem nem fog elmúlni

2013. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szemhéján lévő vöröses véraláfutás szerű 3,5 hós korában múlt el a fiamnak. A tarkóján a gólyacsípés még mindig látszik, állítólag 1 éves kor körül múlik el.

7 hós baba anyuja

2013. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom gólyacsípése a tarkóján még ott van ,2 éves.
2013. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 hónapos a fiam,a homlokán,tarkóján meg a derekán még mindig látszik. Igaz a homlokán már halványodik
2013. júl. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3 hetes a babám,és aggódok,hogy meg fog neki maradni. Nem szeretném ha megmaradni. Kenegetni lehet valamivel,ami esetleg halványítja?
2013. júl. 4. 08:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem lehet semmit se csinálni,hogy elmúljon. Nekem a fiamról néha Harry Potter jut eszembe,csak nincs szemüvege. Nekem így is szép és imádom :) A homlokon majd halványodik 1 éves kora körül,de melegben idegességben elő fog jönni. Egyik baratnőmnek a húga 8 éves és a melegben neki is látszik.
2013. júl. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!