Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fognak eltűnni a születé...

Mikor fognak eltűnni a születési piros foltok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10hetes. Homlokán középpen egy sávban, és a szemhéján piros foltokkal született. Kórházban mondták hogy ez természetes. És majd elfog múlni. De mikor? Tudtok erről valamit?
2013. jún. 6. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik unokatósom volt így, a homloka közepén egy nagyobb kerek piros folt volt, mikor megszületett. Van róla egy ovis kép, ahol 3,5 éves, ott még látszik halványan a folt a homlokán. Neki olyan sokára múlt el. Nem tudom másnak hamar elmúlik-e, vagy mindenkinél ilyen hosszú időbe telik-e.
2013. jún. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tűzfoltnak hívják. Kisfiamnak elég nagy volt a szemhéján, de az már nem látszik. A homloka közepén egy kicsi még látszik, de folyamatosan halványul. 6 hónapos.
2013. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak a tarkóján van, de most lesz 14 hónapos és még nem múlt el csak halványabb lett. Nekünk is azt mondta a doktornő, hogy el fog múlni, bár az unokatesóimnak is van, nekik nem tűnt el pedig már rég felnőttek...

Bízzunk benne, hogy idővel eltűnik!

2013. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kislányom homlokán van egy ilyen folt. NEkünk is azt mondták majd elmulik teljesen. Most 3 hónapos és még látszik egy picit.
2013. jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 éves, az orrán és tarkóján van, nem múlt el.
2013. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lányomnak is van! Szemhélyán és középen a homlokán is! Nekem azt mondták "gólya csípésnek" hívják de ez lehet csak mifelénk van! Mármint ez a név! Még azt mondták vagy már a pociban is vagy a szülésnél ott volt a keze és attól is lehet!14 hónapos még megvan és ha sír erősebben látszik! A védőnőm lányának is van ő 18 és még halványan mindiglátszik neki! Igaz szerencsés mert neki a karján van! Remélem a lányomnak nem marad meg ilyen sokáig!
2013. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 10 hónapos és a homlokán van egy elég nagy folt, de szerencsére nem a kidudorodós fajta. Születéskor nagyon piros volt, de mára elég szépen elhalványodott. Az orvosok azt mondták kb 2 éves korára fog elmúlni és nem felszívódnak ezek, hanem ahogyan a bőr vastagodik, úgy nem látszik majd.
2013. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, de a tarkómon még mindig látszik, és ha sírok akkor a homlokomon is látszik halványan, de ha nincs sírás-rívás akkor nem látszik. :) Bár engem nem zavar. :)
2013. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a fiamnak is van a füle mögött, még nem látom, hoyg halványodna. 9 hónapos
2013. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!