Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szereti már a...

Miért nem szereti már a babám, ha altatom?

Figyelt kérdés
11 hónapos kislányom régen csak a kezemben volt hajlandó elaludni, 2 hete pedig, ha este a karomba fektetem, akkor egyből kifeszíti magát és elkezd sírni, utána rögtön le is teszem az ágyába. Elalszik magától is, ami nem baj, hogy így alakult, mert estére már hulla fáradt szoktam lenni és amikor letettem elalvás után a kiságyba, sokszor felébredt rá. Csak kíváncsi lennék, hogy szerintetek mitől lehet ez? Miért nem szeret már a karomban elaludni?
2013. júl. 3. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kenyelmetlen neki. Jobb is, orulj neki.
2013. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is már kényelmetlen neki, azért 11 hónaposan már nem olyan kicsi. Az én 10 hónaposomat már nem tudom karba "csomagolni" ringatáshoz.
2013. júl. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az en 9 hosom is leszokott a kezbenalvasrol,hala istennek. Most ha latom,hogy mar nyugos,csak leteszem az agyra,simogatom a hatat/tarkojat es el is alszik. En azert oszinten szolva elpukkantottam volna egy pezsgot,hogy vegre nem kell remego karokkal betennem az agyaba fel ora poporazas utan :D vicc volt.
2013. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!