Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hónapos babának ki milyen...

7hónapos babának ki milyen kekszfélét adott?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hipp babakekszet adok neki 5 hónapos kora óta,gyümölcsbe reszelve.
2013. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én babapiskótát adtam a kezébe azt majszolgatta hamar olvad a szájába és nagyon ízlett nekik.
2013. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár az nem keksz, de pufit adtam (Panka pufi, bio, mindenmentes, kukoricából), kölesgolyót.
2013. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fosfovit keksz. Tej és tojásmentes. Glutént tartalmaz + vitaminokat. Ezzel vezettem be a glutént.
2013. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fosfovitot adtam (ezt ajánlotta a védőnő).
2013. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hipp babakekszet. A védőnő mondta, hogy a háztartási kekszet mondták nekik, mikor a "legújabb" álláspont szerint oktatták őket, hogy már 6 hónapos kor előtt érdemes bevezetni a glutént. Viszont ő is azt mondta, hogy a háztartási keksznél jobb a babakeksz. Babapiskótát én nem adnék a tojás miatt, még a 9 hónapos fiamnak sem. :)
2013. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zabpelyhet daráltam le neki, az jó gluténnak és nincs benne semmi egyéb adalékanyag.
2013. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!