Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használhatjuk még?

Használhatjuk még?

Figyelt kérdés
A gyerekorvos felírt 5 doboz tápszert pedig most tölti 11-én a lányom az 5.hónapot. 1 doboz tápszer kb 1 hétig tart ki. És volt is itthon 2,5 dobozzal. Ki is váltottam mindet így 7,5 dobozzal van itthon. Ugye 6 hós kortól a 2-es tápszert kell bevezetni. Most akkor feleslegesen vettem meg? Vagy mi van ilyenkor? Nem fogom tudni felhasználni? Sokan mondták h nyugodtan adhatom majd továbbra is neki. Sőt olyat is mondtak h ha főzeléket csinálok babámnak majd akkor azzal "habarjam". Mi a véleményetek? Járt már vki így?

2013. júl. 7. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem 6 hónaposan, hanem 6 és fél vagy 7 hónaposan adsz neki 2-es tápszert, akkor sincs semmi gond.:)

Ha úgy van, akkor használd el.

Ha meg nem és van egy ismerős, rokon, akinek a babája részére esetleg át tudod adni, akkor meg add át és válts 2-esre.

2013. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Baja biztosan nem lesz attól, hogy adod, és igen "liszt" helyett is jó lesz majd. Vagy adhatod úgy is, hogy reggel ebből este a másik tápiból eteted.
2013. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én még 1 évesen is a 1est adtam neki :-)))


nézd meg az összetételét minimális a különbség

a doki is mondta nekem h jobban járok, mert erre nagyobb a támogatás mint a 2-esre


és nyugodtan tudod sűríteni a fözit, gyümit neki

2013. júl. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az én lánykám is egy éves lesz és 1es tápszert kapott eddig,most váltunk tejitalra meg tejre. :) Nyugodtan adhatod neki
2013. júl. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csúcs szuper! :)

És még annyi h ha most megvan adva h 5-6 hósan mennyit kell adni belőle ml-re akkor később már azért emelni kell a mennyiséget gondolom. Már annyira nem tápláló egy nagyobb babának mint egy 5 hósnak.

Egyébként valóban olcsóbb így mert ugye a 2-esre már nincs támogatásunk. Mondjuk nem sajnálom rá nem erről van szó. :)

Köszi a segítséget nektek, nagyon aranyosak vagytok. Nyomtam a zöld kezet mindenkinek! :)

2013. júl. 7. 08:28
 6/6 anonim ***** válasza:
munkatársam 1éves koráig adta neki az 1es fajta tápszert. igaz neki a doki nem irt fel másikat csak azt amit evett kezdetektől.
2013. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!