Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Késői fogzás? Nálatok ez hogy...

Késői fogzás? Nálatok ez hogy volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A Kisfiam 9 hónapos és nincs még foga, de a jelét sem mutatja :) Pár napja, 1 hete fehérebb az ínye és sokkal nyugtalanabb, éjjel is, nappali is.

Van Dentinox, Chaomilla Vulgaris, Vibrucol.... megvettem mindent... Hátha valamelyik segít. Éjjel amikor felkel (most már 5-6 alkalommal is), szegényem mindig eszeveszetten sír :S


Nálatok amikor ilyen későn jött a fog, egymás után jöttek már? Csak az első ilyen nehéz?


2013. júl. 7. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudlak vigasztalni sajnos,a többi is nehéz lesz.Nekünk legalábbis minden egyes fog kínszenvedés volt,és persze egyesével jöttek,véletlenül sem több egyszerre:(
2013. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem késői fogyás.

Fiamnak 9 hósan jött az első foga.

másnap a második.

1éves korában jött a többi.

most 13 hós és most bújt ki a hatodik foga.

Hála istennek nem fájt neki egyik sem.

illetve mikor az első bújt akkor többször volt fent éjjel.

De a többinél semmi.

2013. júl. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért kérdezem, mert a legjobb bnőm Fiának már 8 foga van. és 1 hónappal idősebb csak :) Aggódtam kicsit :)
2013. júl. 7. 09:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 11 hónaposan jött ki az első foga.Bár akkor 2 egyszerre.2hétre rá a másik kettő.Most 13 hónapos és tegnap tört át az 5.-ik:)
2013. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányomnak igaz, nem olyan későn jött ki az első foga, 8 hónaposan, de utána szépen jöttek egymás után. Most 11 hónapos és jön a 6. foga. Szóval 3 hónap alatt majdnem 6 foga jött ki :)! Szóval nyugi, nálatok is valószínű így lesz. Nehéz időszak lesz, de túl lesztek rajta.
2013. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt nem írtam, hogy a 3. és 4. foga egyszerre bújtak ki :)!
2013. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Későbbi mint az átlag,mert első kettő 6hónaposan sokott jönni.De egyébként szerintem ez nem lényeg a kérdésben.Lányomnak első fogát észre se vettem,hogy kijött.A második miatt egy este és egy délelőtt sirt,kapott panadolt 3x kb rá és többet nem fájt.Fenti kettővel se volt gond.Nem sirt meg semmi,csak nem szerette ha hozzányúlok a szájához.Most még kettő jön lassan felül,nem sir,csak még mindig nem szereti ha odanyulok.4napja lett 9hónapos.5hósan jött az elsö,5,5hósan a 2.foga. 3-4 pedig 1hónapja kb
2013. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!