Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt hány napig mehet...

Fogzás miatt hány napig mehet a hasa a babának? Nálatok hogyan alakult?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves, 4 napja 5-6 kakis pelusa is van. Nem túl híg a kakija, de azért hígabb a szokásosnál. Nem büdös, láza nincs, eddig a fogzásra gyanakodtam, de nem tudom meddig normális ez így.
2012. dec. 26. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom még csak 8 hónapos, de most jön 4 metsző egyszerre, és 2-3 napja neki is jóval hígabb a széklete, és a szokásos napi 0-1 helyett 2-3 alkalommal van kaki pelus, de nem tudom, hogy az 5-6 meddig normális, szerintem ha ma nem rendeződik, mutasd meg holnap a dokinak, már csak azért is, hogy ne ügyeletbe kelljen menni vele. :)
2012. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy az alsó metszőknél nekünk 2 napig volt híg kaki.
2012. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ma 4 volt, de teljesen normális állagú. Adom a probiotikumot, remélem rendeződik hamarosan.

2012. dec. 27. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!